Neler yeni

Wifi çok kullanışlı tweak?

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Wifi ağındaki kişileri direk engelleyebilirmiyim veya wifi üzerinde aynı ağa bağlanan kişilerin telefonu üzerinde oynama yapabileceğim bir tweak varmı?
(Forumda ve google’da araştırdım böyle bir konuya denk gelmedim forumda böyle bir konu varsa affola:)

Cihaz
6s
Sürüm
11.3.2

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Orijinal reposundan indirin ücretsiz zaten. Ücretli alternatif de Harpy var 👍🏾

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Harpy'yi denemedim fakat netkillui tweaki çok sağlıklı bir tweak değil.Sürekli olarak işlem yapıyor ağdaki cihazları engellemek için.Bu da telefonda yük oluşturuyor ve doğal olarak uzun süreli kullanımda şarjı bitiriyor.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Harpy'yi denemedim fakat netkillui tweaki çok sağlıklı bir tweak değil.Sürekli olarak işlem yapıyor ağdaki cihazları engellemek için.Bu da telefonda yük oluşturuyor ve doğal olarak uzun süreli kullanımda şarjı bitiriyor.
netkill deaktiv etmeden çıktığınız içim öyle oluyor aktiv etdikden sonra deaktiv etmen lazım yoksa surekli arka planda çalışıyor ve ağları engelliyor

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
netkill deaktiv etmeden çıktığınız içim öyle oluyor aktiv etdikden sonra deaktiv etmen lazım yoksa surekli arka planda çalışıyor ve ağları engelliyor
Herhalde tam anlatamadım demek istediğimi.Ben zaten ağları engellemek için sürekli açık durması gerektiğini bu sebeple telefonun pil ömrünü azaltacağından bahsediyorum.Deaktif etikten sonra ağları engellemeyi kesiyor yani sürekli açık durması gerekiyor.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
NetkillUI tavsiye ederim. İşini iyi yapıyor.
Pil konusuna gelecek olursak arp spoof ( arp zehirlemesi) saldırısı için aktif olarak işlem yapması gerekiyor. Bu sebeple pili çabuk bitirecektir.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Herhalde tam anlatamadım demek istediğimi.Ben zaten ağları engellemek için sürekli açık durması gerektiğini bu sebeple telefonun pil ömrünü azaltacağından bahsediyorum.Deaktif etikten sonra ağları engellemeyi kesiyor yani sürekli açık durması gerekiyor.
bende herhalde anlatamadım demek istediğimi yani diyorumki eger kullanmıyorsun deaktiv yap öyle çık uygulamadan direk home tuşuna 2 defa basıb arka plandan temileyince kapanmıyor o uygulama ve surekli çalışıyor her kes onu yanlış yapıyor sonrada şarjım çok gidiyor diyorlar

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
bende herhalde anlatamadım demek istediğimi yani diyorumki eger kullanmıyorsun deaktiv yap öyle çık uygulamadan direk home tuşuna 2 defa basıb arka plandan temileyince kapanmıyor o uygulama ve surekli çalışıyor her kes onu yanlış yapıyor sonrada şarjım çok gidiyor diyorlar
Kardeşim ben uygulamayı kapatmaktan falan bahsetmedim bile.Sadece uygulamayı kullanırken şarjı bitirdiğinden bahsediyorum.Söylediğin şey doğru olabilir ama ben bundan bahsetmiyorum.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kardeşim ben uygulamayı kapatmaktan falan bahsetmedim bile.Sadece uygulamayı kullanırken şarjı bitirdiğinden bahsediyorum.Söylediğin şey doğru olabilir ama ben bundan bahsetmiyorum.
ola bilir kardeş dediğim şey doğru sonuç bu uygulamanın baya şarj yediği ondada hem fikiriz iyi gunler

Tips
Tips
Üst Alt