Neler yeni

Tweak Whoozit Pro

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Bende lisanslı kullanıyorum. Aslında iOS 11 zamanında da böyle olmuştu. Geliştirici güncelleme yapmıştı 12.4 jb ‘de sorunsuz kullandım 13.5 ve 14.3’te de1 hafta öncesine kadar. Geliştiricinin haberi var mı acaba?

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bende lisanslı kullanıyorum. Aslında iOS 11 zamanında da böyle olmuştu. Geliştirici güncelleme yapmıştı 12.4 jb ‘de sorunsuz kullandım 13.5 ve 14.3’te de1 hafta öncesine kadar. Geliştiricinin haberi var mı acaba?
Ben maillestim trucellardan ise sorun biz bisey yapamayız dedi sorun ondan gibi sanki

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
yellospages tweakı ile sorunsuzdu ama truecallarde sıkıntı var gibi sorunu çözebilen yazsın

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Truecaller destek şöyle bir cevap yazdı.
4F21FE3D-860E-4372-831E-E6AD5B98F733.jpeg

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Truecaller içinde bize ulaşın bölümünden yazdım.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Truecaller yüzünden artik doğru düzgün bulmuyor acilen getcontact desteğini eklemeliler bunun icin mail ile baskı yapmamız lazım phonecalller3 tweakinde bile onun desteği var
[email protected] mail atalım arkadaşlar
Getcontact uygulamasini ekletmemiz lazim

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
@Afyonteam
Merhaba. Bende mail gönderdim şimdi. Deneme amaçlı PhoneCaller3 ve Getcontact uygulamasını yükledim. Çoğu numarada isimden sonra *** gösteriyor. İsimin tamamını göstermiyor. Bu hep böyle mi yoksa bir ayarı var mı?

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@Afyonteam
Merhaba. Bende mail gönderdim şimdi. Deneme amaçlı PhoneCaller3 ve Getcontact uygulamasını yükledim. Çoğu numarada isimden sonra *** gösteriyor. İsimin tamamını göstermiyor. Bu hep böyle mi yoksa bir ayarı var mı?
Sanırım getcontact premium alınması icin öyle gösteriyor

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İos sürümünüze göre Sileo jailbreak ile birlikte whoozltpro rootless cracklı olarak halen tek repodan yüklenemediğinden alternatif olarak miro92.com/repo repodan yellow pages 2 twek ı kullanabilirsiniz. Whoozltpro ile aynı o da truecaller altyapısını kullanıyor, yükledikten sonra ayarlar kısmından ayarlarını yaparsınız. repo.cypwn.xyz repodan ise truecaller gold tweak ile truecaller i premium olarak kullanabilirsiniz.

not: whoozitpro tweakını kurarken tweakın bağımlı olduğu libiarrays ı önce mrepo.org reposundanyükleyin,sonra ister başka yerden, isterseniz de geliştiricinin kendi reposu olan apt.iarrays.com reposundan whoozitpro yu yükleyin, önceden cracklı libiarrays ı yüklediğimizden dolayı orjinal repodakini yüklemeyecek ve ayarlardaki whoozitpro dan lisans ı al dediğimizde cracklı bir şekilde aktifleşerek açılacak.
bu işlemlerden sonra herhangi bir tweak yüklemeye çalıştığımda bu 2 teaki kaldırmadan yükleyemedim, sizde öyle olur mu bilmiyorum.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt