Neler yeni

Whatsapp watusi sorunu

fearveli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar 1 hafta önceye kadar çalışıyordu şuan çalışmıyor neden kaynaklı resimde atacagım tweak kullanıyordum yardım ederseniz sevinirim FF58C2B5-E89F-46E9-AE60-BD2F5DC4E0C5.png

Cihaz
7 plus
Sürüm
12.2

celiky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
aynı sorun bende de var çözebilirsen bana da yardımcı olur musun

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Crackli kullanıyorsanız sorun yaşabilirsiniz. Bende sorunsuz çalışıyor. (12.4 iPhone 6)

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
sorunsuz kullanıyorum 13.4
tweak i kaldırıp icleaner dan ayar dosyasını silip icleaner temizliği yapıp tekrar kurun ve yanında watusi tools kurulduğundan emin olun
repo :

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
WatusiTools'u kaldırıp Fouad's reposundan korun sorun Watusi Tools'u başka bir repodan indirmenizden kaynaklanıyor. Son güncellemede bu eklendi.

Ayrıca ben de Watusi kullanıyorum fakat WhatsApp bende arkaplanda çalışmıyor, bildirim gelmiyor. Ben WhatsApp'a girince yeni gelen mesajlar düşüyor yardımcı olabilecek var mı?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
WatusiTools'u kaldırıp Fouad's reposundan korun sorun Watusi Tools'u başka bir repodan indirmenizden kaynaklanıyor. Son güncellemede bu eklendi.

Ayrıca ben de Watusi kullanıyorum fakat WhatsApp bende arkaplanda çalışmıyor, bildirim gelmiyor. Ben WhatsApp'a girince yeni gelen mesajlar düşüyor yardımcı olabilecek var mı?
İcleaner dan watusi 2 for whatsapp ayar dosyasını silin ve ayarları tekrar yapın.
Watusi içinden açtığınız bir ayar dosyası bildirimlerin geç gelmesine neden oluyor ( hangi ayar olduğunu hatırlamıyorum deneyerek kontrol edin)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Son görülmeyi dondurma ve tek "Tik" iletildi/iletilmedi bölümü aktif olursa mesajlar geç gelebilir veya uygulama açarken gelebilir

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Son görülmeyi dondurma ve tek "Tik" iletildi/iletilmedi bölümü aktif olursa mesajlar geç gelebilir veya uygulama açarken gelebilir
Hocam ayarlardan bunlar kapalı mesajlar geç değil hiç gelmiyor ben açınca geliyor sanki arkaplanda çalışmıyor. Şimdi ayarları silcem tekrar denicem sağolun.

reallynigga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam ayarlardan bunlar kapalı mesajlar geç değil hiç gelmiyor ben açınca geliyor sanki arkaplanda çalışmıyor. Şimdi ayarları silcem tekrar denicem sağolun.
Aynı sorun bende de vardı açmayana kadar mesaj gelmiyordu en son sinirlenip kaldırdım. Sorunun kaynağını bulursan paylaşır mısın

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
bendede mesaj atarken gitmiyor watusiyi kaldırınca gidiyor..

onurco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 11
Watusi’de bende reklam çıkıyor kişinin isminin altında arkadaşlar, nasıl kaldırabilirim o reklamı acaba? Uygulamanın kendi reklamları daha doğrusu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Watusi’de bende reklam çıkıyor kişinin isminin altında arkadaşlar, nasıl kaldırabilirim o reklamı acaba? Uygulamanın kendi reklamları daha doğrusu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
adblock++ tweak i ile

Tips
Tips
Üst Alt