Neler yeni

Web whatsapp sorunu

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar, bundan yaklaşık 1,5 hafta önce Web whatsapp masaüstü sürümüne girebiliyordum aynı gün bir kaç saat sonra tekrar girdiğimde video da görüldüğü gibi Web whatsapp masaüstü sürümünü açmamaya başladı. Acaba whatsapp’ın kendine özgü bir şeyi mi diye farklı ıphone cihazlarında denedim açıldığını gördüm. Sizden ricam aranızda bundan anlayan biri varsa yardım etmesini istiyorum. Teşekkürler iyi forumlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
whatsapp sayfası masaüstü sayfası olarak görmediğinden bu şekilde oluyordur. sen masaüstü görünümünü getir diyorsun ama o özellik her sayfada çalışmaz. Sayfa farkediyorsa senin mobilden girdiğini mobil sayfası getirir yine

sadece masaüstü site gösterimi olan uygulamalarda denersen sorunsuz girebilirsin.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
whatsapp sayfası masaüstü sayfası olarak görmediğinden bu şekilde oluyordur. sen masaüstü görünümünü getir diyorsun ama o özellik her sayfada çalışmaz. Sayfa farkediyorsa senin mobilden girdiğini mobil sayfası getirir yine

sadece masaüstü site gösterimi olan uygulamalarda denersen sorunsuz girebilirsin.
Şimdi hocam birincisi (daha önce giriyordum) şu an giremiyorum, ben giremediğim halde 3 farklı cihaz iPhone 6
İPhone 7
iPhone 8 Plus
Bu üç cihaz benim giremediğim o masaüstü sürümüne erişebiliyor yani sorunsuz görüntüleyebiliyor. Benim telefonum bu durumda dışlanmış oluyor. Bende bunun ne ile ilgili olduğunu öğrenmek istedim.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bende X var.. bende denedim şimdi safari üzerinden web olarak bende açamıyorum :) bence en sağlam çözüm ya çift uygulama kurmak yada dediğim gibi masaüstü görünümünde olan bir app kullanmak :okay:

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
puffin browser açıyor diye biliyorum

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ben birisinin telefonunu oradaki kod’a okutmuştum mecbur oradan girmem gerekiyor

Tips
Tips
Üst Alt