Neler yeni

Watusi sonrası grup problemi ?

whisper

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba Arkadaşlar,

Cihazıma watusi kurduktan sonra herhangi bir grubun bilgisine bakmak istediğimde whatsapp kendini kapatıyor, watusiyi kaldırıp kurdum sorun çözülmedi..

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Aynı sorun bende de var ben de bir türlü sebebini bulamadım

whisper

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
evet çok kötü bir şey gruba kimseyi ekleyip çıkarmıyorum.. bir arkadaşımda da aynı sorun var..

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
WhatsApp ve Watusi sürümleriniz güncel mi?

whisper

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
WhatsApp ve Watusi sürümleriniz güncel mi?
evet güncel hocam, sorun hala devam ediyor maalesef, instagramda da sorun var hikayelere bakınca kitlenip kalıyor instagram için tweak vs de kurulu değil

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu sorun eskidende olmuştu , ben sorun geçinceye kadar WhatsApp'ı güncellemeyeceğim.
Şuanda sorun bir sonraki sürüm ile geçse dahi sürümü güncellediğinizde aynı sorunu almaya devam edeceksiniz.
Güncel bir sürüm çıktığında WhatsApp'ı silin ve tekrar güncel sürümünü kurun.
Ben o sürüme hiç geçmediğim için WhatsApp'ı sıfırlamama gerek kalmayacak

Ha eğer bu iş böyle olmaz abi ben bu sorundan kurtulmak istiyorum diyorsanız watusiyi silin ve WhatsApp'ı silip tekrar yükleyin , sorununuz çözülcektir :)
Sorun WhatsApp'tan değil watusiyle uyuşmazlığından kaynaklanmakta diyede dipnot ekleyeyim.

whisper

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu sorun eskidende olmuştu , ben sorun geçinceye kadar WhatsApp'ı güncellemeyeceğim.
Şuanda sorun bir sonraki sürüm ile geçse dahi sürümü güncellediğinizde aynı sorunu almaya devam edeceksiniz.
Güncel bir sürüm çıktığında WhatsApp'ı silin ve tekrar güncel sürümünü kurun.
Ben o sürüme hiç geçmediğim için WhatsApp'ı sıfırlamama gerek kalmayacak

Ha eğer bu iş böyle olmaz abi ben bu sorundan kurtulmak istiyorum diyorsanız watusiyi silin ve WhatsApp'ı silip tekrar yükleyin , sorununuz çözülcektir :)
Sorun WhatsApp'tan değil watusiyle uyuşmazlığından kaynaklanmakta diyede dipnot ekleyeyim.

teşekkürler hocam, deneyeceğim

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
evet güncel hocam, sorun hala devam ediyor maalesef, instagramda da sorun var hikayelere bakınca kitlenip kalıyor instagram için tweak vs de kurulu değil
Son güncellemeleri yaptığınızda çözülmüş olması gerekiyor hocam

Tips
Tips
Üst Alt