Neler yeni

watusi sileo

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba arkadaşlar. uncover ile jb sürekli sorun çıkardığı için chimera ile jb yaptım ama sileonun yabancısıyım. ilk olarak sorum şu örneğin watusiforwhatsapp yükledim ama whatsappa yüklenmiyor. ayrıca hiç bir tweak ayarlada gözükmüyor. bunla ilgili cephei tweak olayı var ama tam anlamadım. bununla ilgili ne yapabilirim. kesinleşmiş bir cevap var mı acaba.

Cihaz
iphone 6
Sürüm
12.1.2

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Watusi for whatsapp ı kendi reposundan kurun, tweak whatsapp ayarlarında görünür.
Tweakların ayalrda görünmeme sorunu için forumda arama yapın, açılmış konular ve çözüm önerileri mevcut

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Watusi for whatsapp ı kendi reposundan kurun, tweak whatsapp ayarlarında görünür.
Tweakların ayalrda görünmeme sorunu için forumda arama yapın, açılmış konular ve çözüm önerileri mevcut
kendi kaynağından kurulu olmasına rağmen gözükmüyor. diğer konu hakkında da rootfs yaptım ve cephei kurmaya çalıştım ama sanırım artık cephei de yüklenmiyor. yani çözemedim de bulamadım da

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Crack kullandın mı?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@euphrates

Chimera içinde RootFS diye bir seçenek var o tiki açın ve Jailbreak tıklayın... tüm tweakler silinir sonra tekrar kurulum yapın...

Problem kalmayacaktır

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Crack kullandın mı?
crack yok. uncover ile kullandığım jb yi chimera ile rootfs yaparak tekrar jb yaptım. sanırım sorun bu. tweak namına hiç bir şey gözükmüyor ayarlarda. sadece ikonu olanlar çalışıyor. icleaner filza gibi. sanırım sistemi komple temizlemem gerekiyor
Mesaj düzenlendi:

@euphrates

Chimera içinde RootFS diye bir seçenek var o tiki açın ve Jailbreak tıklayın... tüm tweakler silinir sonra tekrar kurulum yapın...

Problem kalmayacaktır
yaptım onu. disable tweak kısmunı da yaptım

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@euphrates

Sileo **geliştirici** seçeneğini açtınmı tweaK yüklerken?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
crack yok. uncover ile kullandığım jb yi chimera ile rootfs yaparak tekrar jb yaptım. sanırım sorun bu. tweak namına hiç bir şey gözükmüyor ayarlarda. sadece ikonu olanlar çalışıyor. icleaner filza gibi. sanırım sistemi komple temizlemem gerekiyor
Mesaj düzenlendi:

yaptım onu. disable tweak kısmunı da yaptım
Daha önce kurdun mu demek istedim. Kısa bir süre önce watusi geliştiricisi bir crackı pasif duruma getirerek cihazlarda watusiyi tamamen engellemişti. filza ile watusi ve whatsapp kalıntılarını komple silmen veya cihazı restore etmen gerekiyordu. eğer crack kurduysan bu ondan kaynaklıdır.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhaba arkadaşlar. uncover ile jb sürekli sorun çıkardığı için chimera ile jb yaptım ama sileonun yabancısıyım. ilk olarak sorum şu örneğin watusiforwhatsapp yükledim ama whatsappa yüklenmiyor. ayrıca hiç bir tweak ayarlada gözükmüyor. bunla ilgili cephei tweak olayı var ama tam anlamadım. bununla ilgili ne yapabilirim. kesinleşmiş bir cevap var mı acaba.
ayarlarda görünmemesi Bir sorun olduğunu teşkil eder, Önceki ios sürümlerde de bu sorun devam etmekteydi. Coolstar Ne yazık ki buna çözüm bulamıyor sanırım. Altta belirttiğim Konuyu incelelerek çözüm sağlayabileceğini düşünüyorum.

Tips
Tips
Üst Alt