Neler yeni

Çözüldü Watusi şifresi sıfırlama yardımı

kriminal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba arkadaşlar ios sürümüm 12.0.1 Unc0ver aracını kullanıyorum. Watusi 2 kullanıyorum ve mesajları gizle kısmına girdiğim şifreyi unuttum. Aklıma gelen tüm ihtimalleri denedim. Kaldırıp yeniden kurdum. İcleaner ile ayar dosyasını sildim ama yine de ayarlarım olduğu gibi duruyor. Bana tweak’in tüm ayarlarını silecek bir şeyler lazım. Fikirlerinizi bekliyorum :)

Güncel+

Son düzenleme:

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Dostum net olarak bilmemekle birlikte bu yol seni DFU'ya götürür gibi geliyor ya hadi hayırlısı...

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İCleaner Pro ile Ayar Dosyaları>Watusu 2 For Whatsapp dosyasını silin bakalım düzelicek mi

kriminal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Dostum net olarak bilmemekle birlikte bu yol seni DFU'ya götürür gibi geliyor ya hadi hayırlısı...
O kadar da değil be :) en fazla kaldırırım watusiyi dünyanın sonu değil sonuçta :)

kriminal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar sorun çözüldü.

Öncelikle Cydiadan watusi ile alakalı tüm tweakları kaldırın. Ek tweaklar dahil( watusi tools, block ads gibi) ardından İcleaner>+>ayar dosyaları> watusi ayarlarını silin.

Sonra Filza file manager root bölmesinde arama kısmına Watusi diye aratın. Çıkan tüm dosya ve klasörleri silin. Son olarak iCleaner ile tarama yapıp respring yapın. Cydia ile tekrar kurunca şifre kalmıyor ortalıkta :)

Tips
Tips
Üst Alt