Neler yeni

WA Dark Mode Çöküyor

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.. Başlıkta yazdığım tweak önceden çalışıyordu telefonu sıfırlayıp temiz bir jb yaptım günceleme geldiği için ondan sonra çökmeye başladığı. Genelde mesaj yazma kısmına gelince çöküyor. Tüm tweakleri sistem tweakleri hariç hepsini icleanerdan deaktif yaptım ona rağmen atıyor kullanan var mı? Yada kurup denemeye cesareti olan biri yardım edermi. Tweak problemliyse en azından onu bilelim uğraşmayalım.

Model: iPhone X
JB: Unc0ver B38

Ekli dosyalar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.. Başlıkta yazdığım tweak önceden çalışıyordu telefonu sıfırlayıp temiz bir jb yaptım günceleme geldiği için ondan sonra çökmeye başladığı. Genelde mesaj yazma kısmına gelince çöküyor. Tüm tweakleri sistem tweakleri hariç hepsini icleanerdan deaktif yaptım ona rağmen atıyor kullanan var mı? Yada kurup denemeye cesareti olan biri yardım edermi. Tweak problemliyse en azından onu bilelim uğraşmayalım.

O Tweak uyumlu değil senin sürümüne...

Alternatif: Eclipse , NoctisXI veya Noctis12 , Watusi içinde dark modu var yada Eclipse Dark Mode var

Dark diyorsan ince ayar ister

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Yüzde 90’ını ayarladım. Kalan hatalı uygulamalar wp ve kısmen safari gerisi full dark mode... :) Bu arada uyumlu olmadığını öğrendiğim iyi oldu. Burada: uyumlu dediği için indirmiştim...

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Yüzde 90’ını ayarladım. Kalan hatalı uygulamalar wp ve kısmen safari gerisi full dark mode... :) Bu arada uyumlu olmadığını öğrendiğim iyi oldu. Burada: uyumlu dediği için indirmiştim...
Bu Tweak nedense daha öncede tam çalışmamıştı

JailbreakTR

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Anladım abi başka tweakle çözecez artık..

hannelore77

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

slm
birde bunu dene WADarkMode , ios 12 destekliyor
9635

Tips
Tips
Üst Alt