Neler yeni

Çözüldü VPN Tavsiyesi Olan Var mı?

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İyi akşamlar arkadaşlar. Paypal kullanımı için safarinin konumunu ABD yapmam gerek. Bunun için önerebileceğiniz VPN programı tweak vs var mı. Ücretsiz ve gerçekten çalışan. Speedtest vardı o da viena yapıyor ABD yapamadım çünkü seçenek yok. Diğer VPNlerin bazıları ücret istiyor ücretsiz olan da ABD seçiyorum ama safariden google girdiğimde almanya gösteriyor. Birkaç tweak denedim onlar da hava durumu vs çalışıyor ama safaride çalışmıyor

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
cihazında jailbreak varsa apple store'dan '' onion tor browser+vpn '' kur locallapstore ile priemium yapabiliyorsun çok hızlı ve bütün internet sağlayıcıları ile çalışıyor engellenmemiş

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Touch vpn var..App storeden indirebilirsin +flex 3 ile yama yaparsan Full olarak kullanabilirsin.(Cihazın jailbreak)olduğunu farzederek bu şekilde yazdım.Benim işimi fazlası ile görüyor.Ekli dosyayı görüntüle 16967
Teşekkürler
Mesaj düzenlendi:

cihazında jailbreak varsa apple store'dan '' onion tor browser+vpn '' kur locallapstore ile priemium yapabiliyorsun çok hızlı ve bütün internet sağlayıcıları ile çalışıyor engellenmemiş
Evet jb var. Deneyeceğim teşekkürler

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ücretsiz şekilde kullanabileceğiz VPN Master öneririm ve Aloha Browseri kurarak yine LocalIapstore ile Full sürümü alarak Vpni kullanabilirsiniz uzun bi süre kullandım hız fln iyiydi. (vpn ayarlarında bütün programlarda kullanılsın diye bir özellik var onu aktif etmeniz lazım)

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Teşekkür ederim cevaplarınız için. Almanya paypal açtım bakalım umarım bu da kapanmaz. Vpnlerde abd sorun oluyor ama almanya iyi çalışıyor

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
kıbrıs paypal hesabı açsaydın hiçbunlarla uğraşmana gerek yoktu vpn de gerekmiyor kartlarıda kabul ediyor

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
kıbrıs paypal hesabı açsaydın hiçbunlarla uğraşmana gerek yoktu vpn de gerekmiyor kartlarıda kabul ediyor
Hadi ya. Aslında mersinde yaşıyroum zaten hemen şurası 😄 hiç aklıma gelmedi bu
Mesaj düzenlendi:

Peki banka hesaplarını kabul ediyomu?

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Hadi ya. Aslında mersinde yaşıyroum zaten hemen şurası 😄 hiç aklıma gelmedi bu
Mesaj düzenlendi:

Peki banka hesaplarını kabul ediyomu?
onu denemedim açıkcası

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
onu denemedim açıkcası
Benim için önemli olan o çünkü ben paypalı satış yapmak için kullanıyorum. Abd ve almanya için payoneer hesabı oluyor. Ama payoneerde kıbrıs hesabı yok diye biliyorum

ygtaltns

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 4S
Security VPN önerebilirim bir sürü ülke/şehir seçeneğiyle kullanışlıdır

Askile

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz