Neler yeni

Vodafone Bedava Spotify!

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar şimdi size vodafone üzerinde olan bir hata sonucu sınırsız istediğiniz kadar vodafone premium kullanmayı göstereceğim.
Sizin tek yapmanız gereken 3 ayda bir iptal edip tekrar yeni bir spotify hesabı üzerine satın almanız ben yaklaşık 1 yıldır bedava kullanıyorum..

ve aşşağıda göründüğü gibi bir site çıkacak buradan gerekli bilgileri girip devam edin ve telefonunuza gelen kodu girin sonrasın sizi spotify'in kendi sitesine yönlendirecek burada hesabınızı bağlayacaksınız ama siz burada kayıt ol kısmından yeni bir hesap ile bağlanacaksınız 3 ay boyunca premium bedava olacak 3 ay sonunda iptal edip tekrar burayı yapıp yeni bir spotify hesabına kaydolup tekrar tekrar tekrar şeklinde bedava kullanabilirsiniz.

Müzikler gidiyor diyenlere giden müziklere yapacağım birşey yok fakat size kaybetmemeniz için alternatif çözüm sunabilirim farklı sıfırdan kurduğunuz bambaşka premium dahi olmayan bir hesaptan şarkı listesi yapabilirsiniz ve her zaman yeni hesabınızdan bu listeyi açıp otomatik indirme yapar gönül rahatlığıyla dinleyebilirsiniz.

9540

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Birşeyler ters gitti yeniden dene
10 sefer denedim
Olmadı başkasında olur inş emeğine sağlık kardeşim

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
yaklaşık 1 saat önce arkadaşıma da yaptırdım başarılı oldu fakat sizde olmama nedenini anlamadım bende ayarlardır kullanıyorum.
Mesaj düzenlendi:

Birşeyler ters gitti yeniden dene
10 sefer denedim
Olmadı başkasında olur inş emeğine sağlık kardeşim
hattınız faturalı mıdır ?

rlfz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Faturasız belkide o yüzden

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Kardeşim neden bunlarla uğraşıyorsun ki, julioverne de Spotilife tweakı var, kur premium olsun 😭

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Öteki türlü de 3 ayda bir gidiyor hepsi
Ona çözüm sundum :)

Müzikler gidiyor diyenlere giden müziklere yapacağım birşey yok fakat size kaybetmemeniz için alternatif çözüm sunabilirim farklı sıfırdan kurduğunuz bambaşka premium dahi olmayan bir hesaptan şarkı listesi yapabilirsiniz ve her zaman yeni hesabınızdan bu listeyi açıp otomatik indirme yapar gönül rahatlığıyla dinleyebilirsiniz.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bu konu ilgimi çekti, köklü bir çözüm bulmayı düşünüyorum artık, bulunca paylaşacağım

Tips
Tips
Üst Alt