Neler yeni

Uygulamayı güncelle uyarısını engelleyen tweak var mı ?

sbariskoroglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi bazı uygulamaları bir şekilde kursak bile güncelleyin uyarısıyla karşılaşıyoruz. 12.4 kullanıyorum. Airbnb twitter gibi . Bu durumu nasıl aşabiliriz bilgisi olan var mı teşekkürler..

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Filza yüklü olsun, Appdata tweakını yükle uygulamayı yukarı çek bundle klasörüne tıkla. Ordan info.plist i tıkla versiyon yazan yeri son sürüm kaç ise onu yaparak değiş.

Appdata olmadan da filza ile uygulamayı bulup bundle klasörüne de gidebilirsin ama appdata ile daha basit.

Başka bir tweak var ise bilemiyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sbariskoroglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bu hepsinde işe yaramayabiliyor
Filza yüklü olsun, Appdata tweakını yükle uygulamayı yukarı çek bundle klasörüne tıkla. Ordan info.plist i tıkla versiyon yazan yeri son sürüm kaç ise onu yaparak değiş.

Appdata olmadan da filza ile uygulamayı bulup bundle klasörüne de gidebilirsin ama appdata ile daha basit.

Başka bir tweak var ise bilemiyorum.

Cevap için teşekkür ederim bunu twitterda yaptım ancak bazı uygulamalarda işe yaramıyor kökten çözecek bir tweak olsa iyi olabilirdi.

Theologist

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
AppStore++ ile engelleyebilirsiniz. Kurduktan sonra App Store'da profile basılı tutun menü açılır, oarada Blocked Updates kısımından düzenleme yapabilirsiniz.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
AppStore++ ile engelleyebilirsiniz. Kurduktan sonra App Store'da profile basılı tutun menü açılır, oarada Blocked Updates kısımından düzenleme yapabilirsiniz.
Bahsettiğiniz yöntem uygulamanın güncellenmesini engeller, arkadaşın bahsettiği güncelleme uyarısı, uygulamayı açınca gelen zorunlu güncelleme uyarısı. Bunu aşmanın yolu ise uygulamayı son sürüm olarak göstermek. Her uygulamada da işe yarar diyemeyiz.

besirdemireel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi bazı uygulamaları bir şekilde kursak bile güncelleyin uyarısıyla karşılaşıyoruz. 12.4 kullanıyorum. Airbnb twitter gibi . Bu durumu nasıl aşabiliriz bilgisi olan var mı teşekkürler..
- bu tweak işini görecektir

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
- bu tweak işini görecektir
Repo bu sanırım.

Rootless jb de çalıştı. Uygulama üzerine basılı tutunca menu geliyor. Uygulama versiyonu ve ios versiyon değişilebiliyor.. versiyon yazarken klavyede nokta yazılamıyor ancak safariden yazılıp kopyala yapıştır ile halloluyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi.

Son düzenleme:

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Repo bu sanırım.

Rootless jb de çalıştı. Uygulama üzerine basılı tutunca menu geliyor. Uygulama versiyonu ve ios versiyon değişilebiliyor.. versiyon yazarken klavyede nokta yazılamıyor ancak safariden yazılıp kopyala yapıştır ile halloluyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi.
virgül ile de oluyor, sonra o nokta oluyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt