Neler yeni

Uygulama Yüklenmiyor Ve Uygulama İndirelemiyor Sorunu

Oguz61700

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba Arkadaşlar 1 hafta önce telefonu resetledim ve cydia gitti bu arada da uncover doğrulama hatası verdi tweakbox tan tekrar yükleyeyim dedim ama olmuyor yüklendi diyor ama açılmıyor logosu gelmiyor başka uygulama yüklemek istediğimde ise uygulama indirelemiyor hatası veriyor bu sorunu nasıl çözebilirim

Bilgisayarım yok

Cihaz
İphone 7
Sürüm
12

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Forumda onlarca konu var anasayfa dahi ayni konu açık keşke inceleseydiniz. Cydia impactor ile ipa yı yüklemeniz gerekiyor. Şuan online yükleme servisleri Apple sertifikaları iptal ettiği için çalışmıyor. Bilgisayar dışında bir çözüm yok

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba Arkadaşlar 1 hafta önce telefonu resetledim ve cydia gitti bu arada da uncover doğrulama hatası verdi tweakbox tan tekrar yükleyeyim dedim ama olmuyor yüklendi diyor ama açılmıyor logosu gelmiyor başka uygulama yüklemek istediğimde ise uygulama indirelemiyor hatası veriyor bu sorunu nasıl çözebilirim

Bilgisayarım yok
Bilgisayar bulmak zorundasın...! aşağıdaki konudan yardım alabilirsiniz.

Oguz61700

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Forumda onlarca konu var anasayfa dahi ayni konu açık keşke inceleseydiniz. Cydia impactor ile ipa yı yüklemeniz gerekiyor. Şuan online yükleme servisleri Apple sertifikaları iptal ettiği için çalışmıyor. Bilgisayar dışında bir çözüm yok
Peki bu sertifika sorunu çözülecek mi var mı herhangi bi bilgi

dgsdmrbs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cydia impactor ile bilgisayardan yükle sertifika sorunun çözülür..
YouTube++ ve spotify++ gibi uygulamaları kurmayı bir türlü beceremedim cydia impactor ile donup kalıyor yükleme sırasında.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
YouTube++ ve spotify++ gibi uygulamaları kurmayı bir türlü beceremedim cydia impactor ile donup kalıyor yükleme sırasında.
IPA dosyası düzgün paketlenmemiştir muhtemelen. Başka bir bilgisayardan atmayı da deneyebilirsiniz.

arifcakmak7

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İnstagram++ yüklemem lazım ama marketler imzaya kapalı galiba çözüm bulan varmı

Tips
Tips
Üst Alt