Neler yeni

Çözüldü Uygulama Simgeleri Görünmüyor

acarsoygroup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhabalar,

İphone 11 unc0ver iOS 14.3 Jailbreak kullanıyorum. İndirdiğim bazı uygulamaların simgeleri görünmüyor. Sizce nedeni ne olabilir ? Bilgilerinizi rica ederim.

Teşekkürler.

C51D161A-9C77-4F52-A194-A9DE1803B32C.png

Cihaz
İphone 11
Sürüm
14.3

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
terminal açın.
su
alpine (şifreyi değiştirmediyseniz)
uicache
yazın ve kontrol edin gelecek mi?
not: applestoreden indirdiğinizi varsayıyorum. eger başka yerlerden yüklediyseniz gelmeyebilir.

acarsoygroup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
terminal açın.
su
alpine (şifreyi değiştirmediyseniz)
uicache
yazın ve kontrol edin gelecek mi?
not: applestoreden indirdiğinizi varsayıyorum. eger başka yerlerden yüklediyseniz gelmeyebilir.
Applestore değil topstore üzerinden yükledim uygulamaları. Manuel olarak kendimiz icon ekleyebiliyor muyuz? Öyle bir uygulama var mı acaba bildiğiniz ? veya başka bir yöntem ? Not: telefonumda terminal yok

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Snowboard tema programı yükleyin. Sonra tema yükleyin ama aktif etmeyin. Ana ekranda uygulama silmek icin basılı tutunca yani simgeler titreyip x işareti çıkınca değiştirmek istediğiniz uygulamaya 2 kere tıklayın simge değiştirmeniz icin menu cıkacak.

acarsoygroup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Snowboard tema programı yükleyin. Sonra tema yükleyin ama aktif etmeyin. Ana ekranda uygulama silmek icin basılı tutunca yani simgeler titreyip x işareti çıkınca değiştirmek istediğiniz uygulamaya 2 kere tıklayın simge değiştirmeniz icin menu cıkacak.
Dediğiniz yöntem ile yaptım oldu. Desteğiniz için teşekkür ederim.🙏

Tips
Tips
Üst Alt