Neler yeni

Uygulama doğrulama sorunu

cancan3443634

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uygulamalar doğrulanmıyor ne yapmalıyım bide dışardan uygulama yükledim mi yüklenmemiş olarak gözüküyor

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Uygulama doğrulama sıkıntı yaşıyorsan, uygulamayı silip tekrar indirmen gerekli. Dışarıdan uygulama gözükmüyor'u anlamadım, biraz açar mısın?

cancan3443634

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uygulama doğrulama sıkıntı yaşıyorsan, uygulamayı silip tekrar indirmen gerekli. Dışarıdan uygulama gözükmüyor'u anlamadım, biraz açar mısın?
Görüntü atılıyorsa atayım
Mesaj düzenlendi:

Bide direkt iPad’in yüklesem doğrulamaya düşermi yine

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Görüntü paylaşabilirsin, direk internet üzerinden cihaza uygulama yükleyebilirsin, daha önce nasıl yaptıysan.

cancan3443634

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Görüntü paylaşabilirsin, direk internet üzerinden cihaza uygulama yükleyebilirsin, daha önce nasıl yaptıysan.
Peki bu doğrulamayı jb felan engelleyemezmiyiz
Mesaj düzenlendi:

İşte bahsettiğim olay bu mesela en basitinden YouTube ++ ta bile böyle oluyor

Ekli dosyalar

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ignition ile falan uğraşma yoksa sürekli sertifika sorunu yaşarsın ve uygulamaları silip tekrar yüklemen gerekir.AppSync Unified tweak'ini yüklersen uygulamaları dışarıdan IPA olarak yükleyebilirsin ve sertifika sorunuyla karşılaşmazsın.IPA dosyalarını bulmakla uğraşmak istemiyorsan bir de AppCake'i yüklersin yine Cydia'dan sıkıntı kalmaz.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Maalesef, Jailbreak üzerinde bu doğrulamayı engelleyecek bir çözüm bulunmamaktadır. Apple'ın standart 7 gün sertifika izni vardır. Ext3nder veya ReProvision gibi Tweak'lerle sürekli oto. imzalama yaptırabilirsin.

YouTube++ konusuna gelirsek, indirdiğin kaynakla ilgili bir problem olabilir.

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Oto imzalama olayından bahsetmeyi unutmuşum fakat sonuçta oto imzalama olayı bu probleme bir çözüm getirmiş oluyor.Tabi bu olaya nasıl baktığın ile alakalı bir durum. @veyselfurkan Aslında ben şundan bahsediyordum.IPA dosyasını telefonuma atıp Filza ile kurduğumda veya AppCake üzerinden uygulamayı indirdiğimde imza olayı nasıl işliyor ? Çünkü herhangi bir profil falan kurmuyoruz ve AppSync Unified tweak'i bu imza olayına çözüm getiriyor diye biliyorum.Bu konuyu açıklayabilirsen sevinirim.

Tips
Tips
Üst Alt