Neler yeni

Çözüldü Upscale çözünürlük değişimi sonrası siyah ekran

californiadream

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar upscale tweak'ini denerken ekran çözünürlüğünü iphone 7 cihazında iphone'x'i seçtim. Ekran simsiyah oldu. Reboot ettim ama hala aynı. Sadece telefon başlarken elma geliyor sistem yüklenince yine ekran simsiyah oluyor. Restore etmekten başka bir çaresi var mıdır? :(

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar upscale tweak'ini denerken ekran çözünürlüğünü iphone 7 cihazında iphone'x'i seçtim. Ekran simsiyah oldu. Reboot ettim ama hala aynı. Sadece telefon başlarken elma geliyor sistem yüklenince yine ekran simsiyah oluyor. Restore etmekten başka bir çaresi var mıdır? :(

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bildiğiniz duvara kafa atmak sizinkisi.
Konuyu inceleyin son mesaj yardımcı olabilir veya 3 itools gibi programlarla ekranı pc ye yansıtarak çözmeye çalışın.

californiadream

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam reboottan sonra telefon şifre istiyor. Şifreyi giremiyorum. Şifre girmeden itools bağlanır mı? İcloud üzerinden cihazı silsem olur mu acaba?

californiadream

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cihazı iCloud üzerinden sildim ve telefon sıfırlanmış bir şekilde açıldı. Olan giden dosyalarıma oldu ama jailbreak'in gitmemesi yeter de artar bile.. :) yardımlarınız için teşekkür ederim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihazı iCloud üzerinden sildim ve telefon sıfırlanmış bir şekilde açıldı. Olan giden dosyalarıma oldu ama jailbreak'in gitmemesi yeter de artar bile.. :) yardımlarınız için teşekkür ederim.
O kadarına katlanacaksın geçmiş olsun.
Forumda bütün tweakların konusu var konuları okumadan Tweakları incelemeden yüklemeyin.

Klsir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Lütfen yardım edin programı kurdum ayarlardan 6+ bastım telefon öyle kaldı programı sildim hala duruyor telefon kafayı yedi

Tips
Tips
Üst Alt