Neler yeni

Çözüldü Uncover donuyor

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Telefonum iph X- 11.1.2 Uncover'ın 3.6.2 sürümü ile çalışabiliyor. Son sürüm Uncover yüklediğimde jb tuşuna basınca 31/31 e kadar sayıp donuyor ve çalışmıyor. Daha önce restore rootfs yaptım işe yaramadı. 3.6.2 yi sorunsuz kullanıyorum ama 2 gün sonra imza süresi doluyor ve reprovision ext3nder de sorun var malüm. Bu sorunu nasıl çözerim? ya da 3.6.2 yi imzalı olarak yükleyebileceğim bir yer var mıdır?

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
dediğin sorun aslında 3.6.2 versiyonunun sorunuydu 3.6.3'te fixlendi. telefon veya jailbreak ayarlarınla ilgili bir şey olabilir. ben reload daemons'u kapatıp jb yapıp sonra geri açıp jb yaparak benzer bir sorunu çözmüştüm ama bi zararı olur mu bilmiyorum..

aticim

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
dediğin sorun aslında 3.6.2 versiyonunun sorunuydu 3.6.3'te fixlendi. telefon veya jailbreak ayarlarınla ilgili bir şey olabilir. ben reload daemons'u kapatıp jb yapıp sonra geri açıp jb yaparak benzer bir sorunu çözmüştüm ama bi zararı olur mu bilmiyorum..
Yönteminiz işe yarıyor teşekkür ederim yardımınız için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

trankobuskas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bende reload demons u kapatip jb yapabildim. Açıkken olmuyor. Daha önce böyle bi sorun yoktu. Direk yapabiliyordum ne oldu birdenbire anlamadim. Bu sabah kalktigimda jb gitmisti bu hale geldi simdi
Mesaj düzenlendi:

Reprovision da calismaz oldu iyice kotuye gidiyo bu is

Tips
Tips
Üst Alt