Neler yeni

Çözüldü Unc0ver ve reprovision

Hammurabi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0verı reprovision ile imzalamıştım fakat az önce telefonum kapanıp yeniden jb yapmak istediğimde unc0ver açılmadı reprovision tweaki gittiği için bu sorunun bir çözümü var mı?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Unc0verı reprovision ile imzalamıştım fakat az önce telefonum kapanıp yeniden jb yapmak istediğimde unc0ver açılmadı reprovision tweaki gittiği için bu sorunun bir çözümü var mı?
Uncover ı tekrar impactor ile yükleyin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hammurabi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uncover ı tekrar impactor ile yükleyin

impactor ile yükledikten sonra yine kendim imzalayınca telefon her kapandığında unc0verı silip yükleyecek miyim yok mu bunun bi çözümü acaba?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
impactor ile yükledikten sonra yine kendim imzalayınca telefon her kapandığında unc0verı silip yükleyecek miyim yok mu bunun bi çözümü acaba?
Daha öncesinden reprovision ile imzaladığınız unc0ver ipasını impactor ile mi yüklemiştiniz?
İmpactor ile yüklediğiniz unc0ver ipasının imza süresi 1 haftadır. Yani haftada bir impactor ile pc de cihazınıza yükleyeceksiniz, veya cihazınıza reprovision tweakını yükleyip 5 günde bir cihazdan imzalama yapmanız gerekecek.
Reprovision otomatik imzalama düzgün çalışmadığı için imzalamayı kendiniz yapın.

Hammurabi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Daha öncesinden reprovision ile imzaladığınız unc0ver ipasını impactor ile mi yüklemiştiniz?
İmpactor ile yüklediğiniz unc0ver ipasının imza süresi 1 haftadır. Yani haftada bir impactor ile pc de cihazınıza yükleyeceksiniz, veya cihazınıza reprovision tweakını yükleyip 5 günde bir cihazdan imzalama yapmanız gerekecek.
Reprovision otomatik imzalama düzgün çalışmadığı için imzalamayı kendiniz yapın.

Tweakbox üzerinden yüklemiştim .ipa olarak değil, silip tekrar yüklemekle uğraşmamak için reprovision kurdum onun üzerinden imzaladım ama imza tweak üzerinden olunca jb kapanınca unc0ver tekrardan açılamıyor yeniden indirip kurmam lazım, günde 1-2 kere telefon kapandığından jb gidiyor her seferinde bu işlemi yapmak istemiyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tweakbox üzerinden yüklemiştim .ipa olarak değil, silip tekrar yüklemekle uğraşmamak için reprovision kurdum onun üzerinden imzaladım ama imza tweak üzerinden olunca jb kapanınca unc0ver tekrardan açılamıyor yeniden indirip kurmam lazım, günde 1-2 kere telefon kapandığından jb gidiyor her seferinde bu işlemi yapmak istemiyorum
Tweakbox gibi siteler sertifika imzalarını haber vermeden iptal edebiliyor. Cihaz kapanıp açıldığında sertifika iptal olmaz sadece jb devre dışı kalır ve tekrar jb yapmanız gerekir. (Tabi ipa nın imza süresi bitmediyse)
Bilgisayarda cydia impactor ile jb aracının ipa dosyasını cihazınıza yükleyin ve jb yapın daha sonra reprovision tweakı ile cihazınızda her 5 günde bir jb ipasını imzalamanız gerekli.
Bunlarla hiç uğraşmak istemezsen konu linkinden developer hesabına katılarak 1 yıllık sertifika imzalatarak sorunsuz kullanabilirsin

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt