Neler yeni

Çözüldü unc0ver Respring-Restart Sorunu Yaşıyorum

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar forumu araştırdım bulamadım. Cihaz Jailbrekli be stabil bir şekilde çalışırken kendi kendine restart attı ve açıldığında cydia vs. Girmiyordu. Uncover ı tekrar yükleyip Jailbreak yaptığımda ise en son adımda respring atıyor hemen peşine restart atıyor. Bu sorunu düzeltmek için ne yapmalıyım lütfen yardım eder misiniz ? Şimdiden teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar forumu araştırdım bulamadım. Cihaz Jailbrekli be stabil bir şekilde çalışırken kendi kendine restart attı ve açıldığında cydia vs. Girmiyordu. Uncover ı tekrar yükleyip Jailbreak yaptığımda ise en son adımda respring atıyor hemen peşine restart atıyor. Bu sorunu düzeltmek için ne yapmalıyım lütfen yardım eder misiniz ? Şimdiden teşekkürler.

Load tweaks ı kapatıp denermisin tekrar

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Load tweaks ı kapatıp denermisin tekrar
Şuan reload system deamıns u kapatıp yaptım ve oldu. ReProvision işe de otomatik imzalamayı açtım. 6 günde bir otomatik imzalayacak sanırsam. Ben bu şekilde çözdüm cevap için sağol hocam

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Şuan reload system deamıns u kapatıp yaptım ve oldu. ReProvision işe de otomatik imzalamayı açtım. 6 günde bir otomatik imzalayacak sanırsam. Ben bu şekilde çözdüm cevap için sağol hocam

Reload sytem daemons un kapalı olması cihazda kitlenmelere neden olabiliyor bilgin olsun.

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Reload sytem daemons un kapalı olması cihazda kitlenmelere neden olabiliyor bilgin olsun.
Tekrardan aktifleştirdim hocam. Aktif yaptıktan sonra uncoverdan jailbreak işlemini tekrarlama gerek var mı peki

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tekrardan aktifleştirdim hocam. Aktif yaptıktan sonra uncoverdan jailbreak işlemini tekrarlama gerek var mı peki

Evet açıkken tekrar jb yapmalısın
Genelde repring ve rebbota neden olan kilit ekranı tweakları dediğim gibi sorun devam ederse yüklediğin bir tweaktan kaynaklanıyordur.

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Evet açıkken tekrar jb yapmalısın
Genelde repring ve rebbota neden olan kilit ekranı tweakları dediğim gibi sorun devam ederse yüklediğin bir tweaktan kaynaklanıyordur.
Çok az sayıda tweak yüklü hocam. Kilit ekranı tweaki yok. Dediğiniz gibi tekrardan işlemi tekrarlıyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Çok az sayıda tweak yüklü hocam. Kilit ekranı tweaki yok. Dediğiniz gibi tekrardan işlemi tekrarlıyorum

O zaman sorun yok jb tekrar yapabilirsin bazen bende de birkere de jb olmuyor

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
O zaman sorun yok jb tekrar yapabilirsin bazen bende de birkere de jb olmuyor
Sorun büyük ihtimalle imza süresi bittiği içindi hocam onu da hallettik. Eyvallah, hayırlı geceler.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sorun büyük ihtimalle imza süresi bittiği içindi hocam onu da hallettik. Eyvallah, hayırlı geceler.

İyi geceler kardeşim.

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
beyler bende bu sorun devam ediyor yani arkadeaştaki aynı şey oluyor sonra şöyle system reloed deamons u kapatıyorum jailbreak yapıyorum oluyor sonra tekrar uncovere girip system reloed deamonsu açıyorum re-jailbreak yapıyorum başa dönüyoruz yani respringe kalıyor sonrada reset atıyor tel

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
beyler bende bu sorun devam ediyor yani arkadeaştaki aynı şey oluyor sonra şöyle system reloed deamons u kapatıyorum jailbreak yapıyorum oluyor sonra tekrar uncovere girip system reloed deamonsu açıyorum re-jailbreak yapıyorum başa dönüyoruz yani respringe kalıyor sonrada reset atıyor tel
bu konuyu inceleyin
Unc0ver Respring sorununa Pratik çözüm

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
dün gece denemiştm bendeki sorun daha farklı sanırım restarttan sonra yeni uncover ile yapmıştım jb onla ilgili olabilir

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
dün gece denemiştm bendeki sorun daha farklı sanırım restarttan sonra yeni uncover ile yapmıştım jb onla ilgili olabilir
Cihazini kapat aç, unc0ver de ‘Load Demons’ açık kalsın. Sadece ‘Load Tweaks’ kapalı şekilde alttaki konu da anlatılanları aynen yap

Kenan___

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bunu yaptım yazmıştım yukarda respringde kaldı yine

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
bunu yaptım yazmıştım yukarda respringde kaldı yine
Uyumsuz bir tweak yüklüdür. Respring yapmadan önce icleaner’den tweak’leri aç kapat yapıp sorunlu tweak’i bulacaksın. Respring de takılı kalmaya Neden olan bir sürü tweak var.

Kenan___

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
icleanerden tweakleri aç kapat kısmını anlamadım

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
icleanerden tweakleri aç kapat kısmını anlamadım
1. cihazını kapat, aç
2. ‘Load Tweaks’ ayarını devre dışı bırakıp jb yap.
3. Yüklü değilse repodan “İcleaner Pro” yükle.
4. Filzadan; / Var / tmp komutunda ki; .Substrated_disable_loader dosyasını sil
5. Cihaza Respring atmadan önce, İcleanere gir, soldaki + işaretine basıp ‘Cydia Substrate Eklentileri’ kısmına gir.
6. ‘Substrate Safe Mode’ ve ‘icleaner Pro’ Hariç diger tüm tweakleri tek tek yada beşerli gruplar halinde devre dışı bırakıp, cihaza respring atmalısın. Cihazın normal bir şekilde respring atana kadar bu işlemi farklı tweakleri devre dışı bırakarak denemelisin.

Cihaz ne zaman respringi tamamlarsa, suçlu tweak devre dışı bıraktıklarından birisidir.

Kenan___

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Teşekkür ederim sağolasın deneyeceğim

Jump

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Benim de benzer bir sorunum var. Cihaz kendi kendine restart yapıyor. (13.3 unc0ver)

Tips
Tips
Üst Alt