Neler yeni

Çözüldü Unc0ver jailbreak sonrası tam restart

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Muhtemelen açılmış ve aramama rağmen forumda cevabını bulamadığım bu konu için yardıma ihtiyacım var.
İmzası biten unc0ver’ı telefondan silip yine ayni sürüm olan (3.0.1) halini impactor yardımıyla bilgisayardan yükledim. Gayet güzel açılan unc0ver jailbreak işlemi sonrası respring olması gerekirken bir tam restart atmakta ve tekrar stock sürüm ile çalışmaktadır. Belki sorun bundandır diye Load tweaks sekmesini kapatıp tekrar dememe ragmen durum değişmemekte. Nasıl bir yol izlemeliyim ?

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Unc0ver 3.1.3 sürümü çıkmış onu dene

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tesekkur ederim bu alanı arıyordum şimdi..
Mesaj düzenlendi:

Sorun son sürüme güncelleyerek çözülmüştür. Artık tam restart yapmıyor. Teşekkür ediyorum size.
Bu arada imza olayını telefondan yapmak mümkün mü ? Yakın zamanda bilgisayarsız kalacağım ayda bir bilgisayar bulup impactor ile bunu gerçekleştirmem çok zorlaşacak..

Son düzenleme:

Oshiinia

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Tesekkur ederim bu alanı arıyordum şimdi..
Mesaj düzenlendi:

Sorun son sürüme güncelleyerek çözülmüştür. Artık tam restart yapmıyor. Teşekkür ediyorum size.
Bu arada imza olayını telefondan yapmak mümkün mü ? Yakın zamanda bilgisayarsız kalacağım ayda bir bilgisayar bulup impactor ile bunu gerçekleştirmem çok zorlaşacak..
reprovision kullanabilirisn forumda mevcut konusu

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şu an sorun çözülmüş vaziyette fakat daha önce başıma gelip kendiliğinden geçen hücresel veriden kopup “Aranıyor..” yazma sorunu son sürümde tekrar ortaya çıktı. Her tuş kilidi açıldığında olmuyor fakat 5 dk da bir şebekede kopukluk gerçekleşmekte..

Oshiinia

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bahsettiğiniz sorun jb deaktifken de oluyor muydu ?

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hayır jb yokken olmuyor fakat bunun bir tweakten kaynaklandığını da düşünmüyorum. Çünkü hep ayni tweakler ayni sürümde kullanılıyor cihazda.

Tips
Tips
Üst Alt