Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

tako

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
arkadaşlar merhaba, yardıma ihtiyacım var. 5s 12.1.2 cihaza jailbreak yapıldı. fakat expiry 6 gün diyo. 6 gün sonra açılmıycakmı. neyapmam gerekli. lütfen yardımcı olun.

dravdan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
uncover hiçbir yerden indirilemiyor. apple hepsini bloklamış galiba. 3utools da tam randımanlı kullanamadığım için, şirketteki (fortiguard) engelinden ötürü, 12.4 ü göremiyorum unc0ver yüklemek için.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar merhaba, yardıma ihtiyacım var. 5s 12.1.2 cihaza jailbreak yapıldı. fakat expiry 6 gün diyo. 6 gün sonra açılmıycakmı. neyapmam gerekli. lütfen yardımcı olun.
Yüklediğiniz ipa nın sertifika süresi 1 haftadır süre bitiminde kullanım dışı kalır ve aynı şekilde tekrar yüklemeniz gerekli veya Reprovision tweakını yükleyin ve süre bitmeden tekrar imzalama yapın

ZEYTAH

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
XR (A12) 12.4.1 NASIL YAPABİLİRİM ACABA. DESTEKLİYOR GİBİ GÖRÜNÜYOR AMA YAPAMADIM.YAPANA ARKADAŞLAR VAR MI?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
XR (A12) 12.4.1 NASIL YAPABİLİRİM ACABA. DESTEKLİYOR GİBİ GÖRÜNÜYOR AMA YAPAMADIM.YAPANA ARKADAŞLAR VAR MI?
Konu linkinden Altserver programı ile cihazınıza Uncover ipa yükleyerek jb yapabilirsiniz.

ZEYTAH

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Konu linkinden Altserver programı ile cihazınıza Uncover ipa yükleyerek jb yapabilirsiniz.

Yükledim jeilbreak düğmesine basıyorum az hareket ediyor sonra yeniden başlıyor hep 1 de kalıyor 10 defa denedim olmuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yükledim jeilbreak düğmesine basıyorum az hareket ediyor sonra yeniden başlıyor hep 1 de kalıyor 10 defa denedim olmuyor

Cihazı uçak moduna alın ve denemeye devam edin.

ZEYTAH

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cihazı uçak moduna alın ve denemeye devam edin.
Daha önce yaptığım işlemler denerim ama olmuyor.Son sürümde sorun olduğu söylendi güncellenecekmiş.

racioner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar direk sorucam. Cihazımda 12.4 kurulu fakat bugün uncoveri aktif edemiyorum. 3utols denedim şimdi altinstallerde impactorda alayı hata veriyor. Yeni id aldım 2 faktörlü doğrulama kapalı ama muvaffak olamıyorum. Sizde de durum aynı mı?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar direk sorucam. Cihazımda 12.4 kurulu fakat bugün uncoveri aktif edemiyorum. 3utols denedim şimdi altinstallerde impactorda alayı hata veriyor. Yeni id aldım 2 faktörlü doğrulama kapalı ama muvaffak olamıyorum. Sizde de durum aynı mı?
Sertifika süresi sona ermiştir. Yeniden Uncover ipa yüklemeniz gerekli ve söylediğiniz yöntemler maalesef çalışmıyor.
Google dan arama yapın profil yükleyen sitelerden Uncover ipa yüklemeyi deneyin

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Bu linkten aratıp bulabilirsin

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ipad mini ios 12.4 3utols ile ne güzel oluyordu demin denedim hata veriyo malesef...
Mesaj düzenlendi:

Bu linkten aratıp bulabilirsin

dedigin yerde isim ve sifre istiyo?

Son düzenleme:

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
ipad mini ios 12.4 3utols ile ne güzel oluyordu demin denedim hata veriyo malesef...
Mesaj düzenlendi:

Oluştur bir tane fake hesap keyfine bak !!

Bendede bi fake var onu kullanıyorum vede bazen siteye girince hata versede 1 saat sonra deneyince düzeltilmiş oluyor bence bi dene derim

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Oluştur bir tane fake hesap keyfine bak !!

Bendede bi fake var onu kullanıyorum vede bazen siteye girince hata versede 1 saat sonra deneyince düzeltilmiş oluyor bence bi dene derim

dedigin gibi yaptim sorunsuz indirdi yanliz ayarlara girince onaylama yeri bos gösteriyo

racioner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Mesaj düzenlendi:

Sitenin ana sayfasında forum sekmesi var oradan üye olup o kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak indirebilirsiniz. Ben denedim oldu şuan çok teşekkürler.
Ama devamlı güncel çözümleri site linklerini şuan burayı kullanabilirsiniz şeklinde paylaşsa forum çok daha iyi olur bu soru kalabalığı ortadan kalkar, gelir okur direk yöntemi uygularız. Teşekkürler tekrardan @Mroyuncutr

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Sitenin ana sayfasında forum sekmesi var oradan üye olup o kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak indirebilirsiniz. Ben denedim oldu şuan çok teşekkürler.
Ama devamlı güncel çözümleri site linklerini şuan burayı kullanabilirsiniz şeklinde paylaşsa forum çok daha iyi olur bu soru kalabalığı ortadan kalkar, gelir okur direk yöntemi uygularız. Teşekkürler tekrardan @Mroyuncutr
bşy değil

İyi forumlar

Tips
Tips
Üst Alt