Neler yeni

unc0ver hakkında sorun

numansahinn

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
unc0ver'ı direkt telefonuma next.tweakbox.app vs sitelerden yüklemeye çalışsam iphone 6 telefon modellimi iphone 7 görüyor ve jailbreak yapmıyor ve benim sürekli pc üzerinden unc0ver 3.0.0 ipa'sını yüklemem gerekiyor pc olmadığı zaman yeniden yükleyemiyorum buna nasıl bir çözüm bulabilirim ? developer hesabı almamı önermezseniz sevinirim, iyi forumlar

Cihaz
iphone 6
Sürüm
12.1.2

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
kardeş en güvenilir ve en kolayı developer hesabı.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
unc0ver'ı direkt telefonuma next.tweakbox.app vs sitelerden yüklemeye çalışsam iphone 6 telefon modellimi iphone 7 görüyor ve jailbreak yapmıyor ve benim sürekli pc üzerinden unc0ver 3.0.0 ipa'sını yüklemem gerekiyor pc olmadığı zaman yeniden yükleyemiyorum buna nasıl bir çözüm bulabilirim ? developer hesabı almamı önermezseniz sevinirim, iyi forumlar
İphone 6 cihazını nasıl iphone 7 olarak görüyor ?

numansahinn

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
İphone 6 cihazını nasıl iphone 7 olarak görüyor ?
inan bilmiyorum unc0ver açılış ekranında jailbreak yazıyor ve altında model name vs yazıyor ya orada model name : iphone 7,2 yazıyor son 4 5 sürümdür böyle bilgisayar olmadan yapamıyorum
Mesaj düzenlendi:

kardeş en güvenilir ve en kolayı developer hesabı.
böyle bir şey için 100 tl çıkaracak maddi durumum yok maalesef :)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
inan bilmiyorum unc0ver açılış ekranında jailbreak yazıyor ve altında model name vs yazıyor ya orada model name : iphone 7,2 yazıyor son 4 5 sürümdür böyle bilgisayar olmadan yapamıyorum
Mesaj düzenlendi:

böyle bir şey için 100 tl çıkaracak maddi durumum yok maalesef :)
Uncover da yazan cihaz modeli değil yüklü olan ipsw sürümü

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Uncover 3.5.0 ve 3.5.6 sürümlerinde sock puppet exploiti kullanılıyor ve 12.1.3 ve 12.4 sürümleri için destek verildi cihazında çalışmamış demekki
Uncover 3.0.0 sürümü ve öncesinde ise 12.1.2 ve öncesi sürümler için diğer exploitler kullanılmıştır.

Tips
Tips
Üst Alt