Neler yeni

Unc0ver Desteği

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Birşeyi çok merak ediyorum daha önce 11.4.1 için çıktığı zaman 5s-6 desteği çıkar çıkmaz gelmiş miydi gelmediyse ne kadar süre sonra gelmişti? Ayrıca rootlessJb geliştiricisi v3ntex exploit kullanarak A7-A8 desteği ekleyebilmişti pwn20wnd neden bunu kullanmıyor bizi bekletiyor? Lütfen cevaplayın çok kafayı taktım...

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Birşeyi çok merak ediyorum daha önce 11.4.1 için çıktığı zaman 5s-6 desteği çıkar çıkmaz gelmiş miydi gelmediyse ne kadar süre sonra gelmişti? Ayrıca rootlessJb geliştiricisi v3ntex exploit kullanarak A7-A8 desteği ekleyebilmişti pwn20wnd neden bunu kullanmıyor bizi bekletiyor? Lütfen cevaplayın çok kafayı taktım...
Kardeş az sabırlı olun adam 4k cihazlar için çalışıyor şuan yakında gelicek.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Electra 11.4-11.4.1'de yayınlandıktan 2 gün sonra gelmişti. unc0ver kendini sağlama almak için bizi beklettiğini düşünüyorum. Bu işler, bir sürü deneme/yanılma yöntemiyle şekilleniyor. CoolStar'ın Electra'ya hemen eklemesine bakmayın siz.

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Electra 11.4-11.4.1'de yayınlandıktan 2 gün sonra gelmişti. unc0ver kendini sağlama almak için bizi beklettiğini düşünüyorum. Bu işler, bir sürü deneme/yanılma yöntemiyle şekilleniyor. CoolStar'ın Electra'ya hemen eklemesine bakmayın siz.
Beklemekten başka çaremiz yok biliyorum ama üzülüyorum yapanları gördükçe temmuzdan beridir neredeyse jb bekliyorum...

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Beklemekten başka çaremiz yok biliyorum ama üzülüyorum yapanları gördükçe temmuzdan beridir neredeyse jb bekliyorum...
Şu an unc0ver kimse için tam anlamıyla Stabil değil. Ben de A7 kullanıcısıyım. Bize hemen gelseydi bile, sıkıntı yaşayacaktık. Bekleyin biraz daha. Üzülmek için hiçbir sebep yok. Güncellemelerini alsın otursun iyice.

Skayn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben 6s'te 12.1.2'de sürekli springboard alıyorum. Şu an hiç stabil değil. Daha zamanı var.

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ben 6s'te 12.1.2'de sürekli springboard alıyorum. Şu an hiç stabil değil. Daha zamanı var.
Katılıyorum, betalar bitip nihai sürüme kadar beklenmeli bence.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt