Neler yeni

Kilitlendi Unc0ver —-> checkra1n geçişi sorun

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Checkra1n ile jb yaptım telefonuma sonrasında unc0ver jb çıkınca ona geçiş yaptım kullandım bir kaç gün,telefonu kapatmak zorunda kaldım ve teli açtığımda unc0ver a giriş yapmadı.Checkra1n ile tekrar jb yapayım dedim,pc ye bağladım jb yi aktif ettim fakat tweakler çalışır durumda değil,ana ekran da ve cydiada görünüyorlar ayarlarda dahi yok.PrefenceLoader dosyasını yenileyerek yükledim fayda etmedi

Cihaz
6s
Sürüm
13.3

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Checkra1n ile jb yaptım telefonuma sonrasında unc0ver jb çıkınca ona geçiş yaptım kullandım bir kaç gün,telefonu kapatmak zorunda kaldım ve teli açtığımda unc0ver a giriş yapmadı.Checkra1n ile tekrar jb yapayım dedim,pc ye bağladım jb yi aktif ettim fakat tweakler çalışır durumda değil,ana ekran da ve cydiada görünüyorlar ayarlarda dahi yok.PrefenceLoader dosyasını yenileyerek yükledim fayda etmedi
unc0ver’dan checkra1ne geçişte manuel cydia üzerinden substrate kurman gerekiyor. Ana konuda bilgilendirmesini yaptık. Her iki aracı kullanmak istiyorsan bununda konusu açıldı. iligli konulardan devam edin Checkra1n + Unc0ver Jailbreak A9-A11

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt