Neler yeni

unc0ver beyaz ekran hatası.

Evrenowsky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar merhaba cihazım iphone 6 ,ios sürümüm 12.1.2
siteden aldığım ipayı ve cydia impactoru kurup gerekli yüklemeleri yaptım daha sonra
telefona geçtim uçak modu ile ve uçak moduna almadan yaptığım denemeler olumlu sonuçlanmadı ne yaptıysam unc0ver hep beyaz ekran ile açıldı yadımcı olusanız sevinirim.
Mesaj düzenlendi:

arkadaşlar merhaba cihazım iphone 6 ,ios sürümüm 12.1.2
siteden aldığım ipayı ve cydia impactoru kurup gerekli yüklemeleri yaptım daha sonra
telefona geçtim uçak modu ile ve uçak moduna almadan yaptığım denemeler olumlu sonuçlanmadı ne yaptıysam unc0ver hep beyaz ekran ile açıldı yadımcı olusanız sevinirim.
arkadaşlar beyaz ekran hatasını kayıtlı olan tüm profilleri silip telefonu yeniden başlatıp unc0ceri yeniden yükleyerek giderdim ama adım 16/38 de şu hatayı verdi ve tekrar girmeye çalıştığımda yine beyaz ekran hatasıyla karşılaştım

Cihaz
iphone 6
Sürüm
12.1.2

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Ayarlar genel saklama alanından indirilmiş güncellemeyi silin.

palaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Güncellemeyi sildikten sonra kapatıp açıp tekrar kontrol edin güncelleme var mı diye. Daha da olmazsa restore modundan tekrar temiz kurulumu deneyin

Evrenowsky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Güncellemeyi sildikten sonra kapatıp açıp tekrar kontrol edin güncelleme var mı diye. Daha da olmazsa restore modundan tekrar temiz kurulumu deneyin
Restore modunda geçirmem zor gibi çünkü benim touch id bozuk tuş hiç çalışmıyor ne yapabilirim acaba ?

palaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Restore modunda geçirmem zor gibi çünkü benim touch id bozuk tuş hiç çalışmıyor ne yapabilirim acaba ?
Hocam redsnow diye bir program var bunun için biraz araştırıp anlayıp uygulayabilirsin. 12.1.2 yedeğin varsa yap yoksa yapma jailbreak yapamayabilirsin.

deepdarkx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
unc0ver ayarlarında sadece load tweaks ı açık bırakıp diğerlerini kapatıp Jb yapmamızda bi sorun olurmu arkadaşlar. sanki bu şekilde o fatal error ları vermiyo ama zararı varmıdır

Tips
Tips
Üst Alt