Neler yeni

Ucretli carbridge ve whatsapp cakismasi

bebii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bugun carplay icin , carbridge tweak satin aldim. Youtube icin satin aldigim tweak arabamda mukemmel calisti. Fakat ufak bir porblem olsugunu gordum whatsapp i acinca 2 3 saniye sonra beni whatsapp dan atiyor .
Hatayi bulmak icin en son yukledigim tweak i carbridgeyi sildim ve whatsapp duzgun calismaya basladi. Ardindan carbridge kurunca whatsapp yine geri atmaya basladi .

Bu hatayi nasil asabilirim? Whatsap i silip bastan kuramam arsivde onemli mesajlarim bulunmakta . Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Sadece sizi bilgilendirmek için: Hala whatsapp / instagram / donma / kapanma / doğru şekilde davranmama diğer tüm uygulamalar üzerinde çalışıyorum. Herkese sunmadan önce, istikrarlı bir çözüm olduğundan emin olmak istiyorum.

10013

bebii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bilglendiremeniz icin tesekkur ederimbekleyeyim o zaman :)))
Mesaj düzenlendi:

Sadece sizi bilgilendirmek için: Hala whatsapp / instagram / donma / kapanma / doğru şekilde davranmama diğer tüm uygulamalar üzerinde çalışıyorum. Herkese sunmadan önce, istikrarlı bir çözüm olduğundan emin olmak istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 10013
Sagolun hocam

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bugun carplay icin , carbridge tweak satin aldim. Youtube icin satin aldigim tweak arabamda mukemmel calisti. Fakat ufak bir porblem olsugunu gordum whatsapp i acinca 2 3 saniye sonra beni whatsapp dan atiyor .
Hatayi bulmak icin en son yukledigim tweak i carbridgeyi sildim ve whatsapp duzgun calismaya basladi. Ardindan carbridge kurunca whatsapp yine geri atmaya basladi .

Bu hatayi nasil asabilirim? Whatsap i silip bastan kuramam arsivde onemli mesajlarim bulunmakta . Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler
Kardeş bu yazdığın hata çözüldü mü? Ben de carbridge yi ücretli almaya çalışıyırum fakat bir türlü ödeme yapamadım. Eğer senin sorun devam ediyorsa boşuna uğraşmayalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bebii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kardeş bu yazdığın hata çözüldü mü? Ben de carbridge yi ücretli almaya çalışıyırum fakat bir türlü ödeme yapamadım. Eğer senin sorun devam ediyorsa boşuna uğraşmayalım.

Merhaba cardbridgeyi ben paypal uzeri satin aldim ve mukkemel calisiyor . Arabada ekranda video oynatirken , telefonu eline alip safari vs bakarsan bazen telefon cokuyor restart atiyor

Card bridge acikken tel ile ugrasmayin

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba cardbridgeyi ben paypal uzeri satin aldim ve mukkemel calisiyor . Arabada ekranda video oynatirken , telefonu eline alip safari vs bakarsan bazen telefon cokuyor restart atiyor

Card bridge acikken tel ile ugrasmayin
Üstat kusura bakmazsan birşey soracağım.
Bir türlü paypal’dan satın alamadım nasıl becerdin.

bebii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Üstat kusura bakmazsan birşey soracağım.
Bir türlü paypal’dan satın alamadım nasıl becerdin.

Ben belcikadayim birada serbest

julesbas71

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
watusi almak istedim düzenlemeler nedeni ile işlem red edildi hatası aldım. Ne yapabilirim bu konuda Kartta paypal hesabımda herhangi bir sorun yok.

Tips
Tips
Üst Alt