Neler yeni

Tweakler gözükmüyor

Oxi99

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Telefonun ayarlar kısmına geliyorum ama önceden gözüken tweakler şimdi gözükmüyor.

Sürüm
12.2

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
sabahtan beri ayni sorun bende de var, cydia da hata vermeye basladi, appsync ve appcake eksik kurulmus diyip silmeye zorladi, noldu birden anlamadim...

rootrx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aynı sorun bende de var hatta konu açacaktım açıldığını gördüm bi çok kişide aynı sorun. Nedenini çok merak etmeye başladım şimdi

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
cydia cökmüs durumda suan, tweakler suan calisiyor ama kapanip acinca ne olur bilmiyorum, cydiada hic bir islem yapamiyorum, herseyi silmeye zorluyor

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Öncelikle
reposundan Zebra'yı kurun, Zebra ana sayfasındaki topluluk kaynakları kısmından tüm repolarınızı Cydia'dan transfer edin. Bundan sonra Cydia yerine Zebra'yı kullanın. Daha sonra ayarlarda gözükmüyorsa PreferenceLoader adlı tweak yoksa indirin varsa yeniden yükle yapın.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Kuvvetler muhtemel bu sorunu yaşayan arkadaşlar ya tweakleri çakıştırmışlardır yada crackli tweak kullanıyorlardır.
Şuanda ben dahil 3 arkadaş JB'li iPhone kullanmaktayız. İkimizin cihazı 13.4.1, üçüncü arkadaşın cihazı 12.4 sürümünde. Bizim unc0ver ise 5.2.1 sürümünde, diğer arkadaşınkini hatırlamıyorum. Cihazlardaki tüm tweakler satın alınmış tweakler. 1 tane crackli yada çakışan tweak yok. Cydia da cihazda çok stabil şekilde çalışıyor. Gelen tüm güncellemeleride çekinmeden yapıyoruz. Bugüne kadar kasma, donma, cydia açılmaması, safe mode, ısınma, cihaz reslemesi vs. gibi aklınıza gelecek bu tür sorunlarla 1 kere bile karşılaşmadık. Yani cihazları ve tweakleri kurduğumuz günden beri 1 kere bile problem yaşamadık.
Uzun lafın kısası naçizane bir tavsiyem olacak arkadaşlar. Sürüm kaybetmeden cihazlara temiz kurulum yapın. Yedeksiz olsun. Yedekler eski JB kalıntılarını getiriyor çünkü, bırakın fotolar dursun PC'nizde. 3-5 dolar çok para değil iPhone kullanan bir insan için. Tweaklerin en babası 5 dolar. Belirli tweakler seçin kendinize satın alın. Kafanız rahat olduğu gibi sorunsuz kullanırsınız. Crackli, ücretsiz tweak çok kullandım iOs9'da. Elbet patlatıyor elbet...
Yapmışız 3 arkadaş JB mizi. Belli başlı tweakleri kurmuşuz (bu arada nerden baksanız min 25-30 ar adet tweak var) birde üstüne developera katılmışız oohh mis. Stock iPhone stabilitesinde JB kullanıyoruz. Şarj derdimizde yok. Tertemiz. Bence birde böyle deneyin. Eminim çok memnun kalacaksınız...

Tips
Tips
Üst Alt