Neler yeni

Tweak uyumluluğu

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar merhaba ios 11.3.1 için jb 1.5 aydır bekliyorum bugün yarın gelecek ama ben sadece bir tweak için bekliyorum locallapstore (uygulama içi bedava satın alma) uyumlu olup olmadığını birisi söyleyebilir mi jb çıktıktan sonra ya da şimdi farketmez çok önemli benim için

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Şu an iOS 11 için uyumlu fakat 11.3.1 için uyumlu olup olmadığını şimdiden anlayamayız. Büyük ihtimalle çalışacaktır. Ayrıca nadir uygulamalarda işe yaradığını düşünürsek, çokta önemli bir Tweak değil. iOS 6 için yapılmıştı bu Tweak. iAP26 da aynı işlevi görüyor, aklında olsun.

Son düzenleme:

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Şu an iOS 11 için uyumlu fakat 11.3.1 için uyumlu olup olmadığını şimdiden anlayamayız. Büyük ihtimalle çalışacaktır. Ayrıca nadir uygulamalarda işe yaradığını düşünürsek, çokta önemli bir Tweak değil. iOS 7 için yapılmıştı bu Tweak. iAP26 da aynı işlevi görüyor, aklında olsun.
iAP26 uyumlu mudur?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
11.3.1 için çalışıp çalışmadığını bekleyip göreceğiz. Ben şu an hem iAP26 hem de LocalIApStore kullanıyorum. İkisi de aynı işlevi görüyor sanırım ama deniyorum işte. Hangisi çalışırsa uygulamada. Dediğim gibi iOS 6 için yapıldığı için, şu an çoğu uygulama önlemini almış. Çalışmıyor yani. Forumda çalışıp çalışmadığını belirten yorumlar gördüm. İnternette de araştırabilirsin. @bbthns

Son düzenleme:

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Şu an iOS 11 için uyumlu fakat 11.3.1 için uyumlu olup olmadığını şimdiden anlayamayız. Büyük ihtimalle çalışacaktır. Ayrıca nadir uygulamalarda işe yaradığını düşünürsek, çokta önemli bir Tweak değil. iOS 7 için yapılmıştı bu Tweak. iAP26 da aynı işlevi görüyor, aklında olsun.
Repo verirmisin iap26 için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt