Neler yeni

Tweak kurdum kaldıramıyorum jb çöktü

kuzeyaydemr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sileo kullanıyorum bi tweak kurdum telefon açılıyo ama jb yapılmıyo jb yapınca tel kapanıyor respring yapınca bi tane simge var o sürekli dönüyor ama tel açılmıyor, güvenli mod için ses açma tuşu ve güç tuşuna bastım ama güvenli moda girmiyor bileğisin olan yardımcı olabilir mi

Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.4

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sileo kullanıyorum bi tweak kurdum telefon açılıyo ama jb yapılmıyo jb yapınca tel kapanıyor respring yapınca bi tane simge var o sürekli dönüyor ama tel açılmıyor, güvenli mod için ses açma tuşu ve güç tuşuna bastım ama güvenli moda girmiyor bileğisin olan yardımcı olabilir mi
Cihazi kapat ac acildiktan sonra tekrar jb yapmak için chimera da enabel tiki var ona bas jb yap cihazi guvenlik moda alip sileonun acilmasina izin vericek sonra sileoda girip kurdugunuz tweaki silin kalintilarida icleaner ve filza ile temizleyin problem ortadan kalkacaktir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kuzeyaydemr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cihazi kapat ac acildiktan sonra tekrar jb yapmak için chimera da enabel tiki var ona bas jb yap cihazi guvenlik moda alip sileonun acilmasina izin vericek sonra sileoda girip kurdugunuz tweaki silin kalintilarida icleaner ve filza ile temizleyin problem ortadan kalkacaktir

kral tıkladım bişey değişmedi bende restore yaptım düzeldi ilk baştaki gibi oldu ama zebra felan Anemone vs yüklü hiçbiri de kalkmıyor silinmiyor sileo da sıfırlandığı için gözükmüyor orda da napabilirim
Mesaj düzenlendi:

kral tıkladım bişey değişmedi bende restore yaptım düzeldi ilk baştaki gibi oldu ama zebra felan Anemone vs yüklü hiçbiri de kalkmıyor silinmiyor sileo da sıfırlandığı için gözükmüyor orda da napabilirim
Tama

tamam düzeldi herşey gitti ama ya herşeyi yeminden kuracağım saol

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Mesaj düzenlendi:

Tama

tamam düzeldi herşey gitti ama ya herşeyi yeminden kuracağım saol
usta bu zebra nedir?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
sileodan artısı ne mesela. yüklemeye deger mi?
Sileo kullanıcılarının ek olarak yüklemesi gereken bir paket yükleyicisidir zebra.
Nedeni sileo çoğu repoyu güvensiz ve tehlikeli olarak algıladığından repo ve hali ile tweak ve dependslerin kurulumuna izin vermiyor.
Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda zebra içinden repoları ekleyebilir ve tweakları kurabilirsiniz.

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sileo kullanıcılarının ek olarak yüklemesi gereken bir paket yükleyicisidir zebra.
Nedeni sileo çoğu repoyu güvensiz ve tehlikeli olarak algıladığından repo ve hali ile tweak ve dependslerin kurulumuna izin vermiyor.
Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda zebra içinden repoları ekleyebilir ve tweakları kurabilirsiniz.
mesela ithemer kurulur mu bununla.

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İthemer sileo ile uyumsuz çalışıyor, yinede cihazınızda kurulum yaparak deneyebilirsiniz. sileo için anemone thema programını kullanın.
peki anemone mi daha iyi snowboard mı ? anemoneyi hiç denemedim de

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
peki anemone mi daha iyi snowboard mı ? anemoneyi hiç denemedim de
Anemone sistem geneline müdahale ederek değişiklik yapan bir thema programıdır. Hali ile cihaz modeline göre yavaşlamalara neden olabilir (Üzerine thema programı yoktur)
Snowboard daha yüzeysel çalışır ve cihazı kasmaz. Ekstra avantajı alternatif ikonların uygulanabilir olması.

Tips
Tips
Üst Alt