Neler yeni

Çözüldü Tweak Kurarken uasharedtools Hatası

eresbos67

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
daha önceden kiiimonun reposundan youtube için tweak indirmiştim repo göçtü tweakte çalışmamaya başladı başka repolardan indirmeye çalışırken sürekli hata alıyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Kurulu olan mevcut uasharedtools sürümü ile yüklemek istediğin tweakin zorladığı uasharedtools sürümü farklı olduğu için bu hatayı alıyosun. Öncelikle, uasharedtools tweakini kaldır ardından kurulumu yap.

uasharedtoolsu kaldırıldığında bağımlı tweaklerde kalkacaktır bilgin olsun.

eresbos67

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kurulu olan mevcut uasharedtools sürümü ile yüklemek istediğin tweakin zorladığı uasharedtools sürümü farklı olduğu için bu hatayı alıyosun. Öncelikle, uasharedtools tweakini kaldır ardından kurulumu yap.

uasharedtoolsu kaldırıldığında bağımlı tweaklerde kalkacaktır bilgin olsun.
Hocam iki tweaki aynı anda kullanamıyormuyuz?

eresbos67

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hayır 2tane uasharedtools kullanamazsın
Bir sorum daha olacaktı hocam..Cercube for youtube uygulamasını daha önceden indirdim fakat app adminden dolayı kaldırdım şimdi geri yükledim app adminide geri kaldırdım..kısacası problem şu hocam cercubede bütün fonksiyonlar çalışıyor fakat arka planda çalmıyor ayarlar kısmındanda aktif durumda

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Background özelliği çalışmakta.

eskisini kaldır ve bu repodan kur

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
uasharedtools'un son sürümünü istiyor yüklemek istediğiniz tweak. Yazılımcısının kendi reposunu eklerseniz bu hatayı çözüp güncel versiyonunu indirecektir.

hyperion4664

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam bu app admini hangi repodan yüklediniz ben bi türlü calıştıramadım

Tips
Tips
Üst Alt