Neler yeni

'Tweak Injector' Güncelleme Sonrası Jailbreak Sorunu

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dün Cydia güncellemeleri yaptım. Gece cihazın şarjı bitti daha jb yapamadım. Electrayı güncelleyip deneyeceğim bir de
Tweakinjector güncellediniz mi??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hepsini güncelledi dikkat etmedim
Cydia güncellemeleri önemlidir. Tweak kurarken yada bu tarz güncellemelerde ekran görüntüsü mutlaka alın, Kurulum ile gelen ekstra paketleri bilmek, herzaman faydalı olur.Konuda ki sorunu çözebilirsek buraya paylaşırız.

bahriozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar su tweakinjector e güncelleme gelmişti.güncellemeyi yaptım.ama şimdi de electra jailbreak yapmıyor.jailbreak basınca 2/3 oluyor ekran simsiyah oluyor ve telefon normal açılıyor.ama safemode da açılıyor.dün akşamdan beri böyle.dük akşam yanlışlıkla diger tarafta sormuştum.ama görülmez diye tekrar yardım bölümüne yazdım kusura bakmayın.

Mesaj düzenlendi:

yok mu bir fikri olan arkadadaşlar.telefonu safemode da açabiliyorum...nasıl düzelticez bunu...
Bende aynı sorun oldu Şu şekilde çözdüm ;
  1. telefondan Electra simgesine basılı tutarak sildim (bu arada electra 1.04.ipa ile kullanıyordum
  2. Daha sonra Bilgisayar başına geçip, electranın son versiyonu olan 1.3.2.ipa sürümünü indirip , Cydia impactordan telefona yükledim
  3. telefondan electra simgesine tıklayıp JAİLBREK dedim . Önce kapandı açıldı . Olmadı . Sonraki denememde oldu . SIKINTI ÇÖZÜLDÜ :)

Son düzenleme:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aynı problemi bende yaşıyorum . Cydia yı açtım güncellemeler vardı . Yaptım ,sonrasında electradan jailbreak yapmak istediğim zaman 2.aşamadan itibaren telefon kapanıyor . Acil yardım lütfen
Geçmiş olsun kardeşim.valla beklemedeyiz bizde nasıl çözülecek bu sıkıntı bilmiyorum...

bahriozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Geçmiş olsun kardeşim.valla beklemedeyiz bizde nasıl çözülecek bu sıkıntı bilmiyorum...

ÇÖZDÜM kardeşim birazcık kurcalayarak;)
  1. telefondan Electra simgesine basılı tutarak sildim (bu arada electra 1.04.ipa ile kullanıyordum
  2. Daha sonra Bilgisayar başına geçip, electranın son versiyonu olan 1.3.2.ipa sürümünü indirip , Cydia impactordan telefona yükledim
  3. telefondan ayarlar-genel-profilden yeni profili onaylayın daha sonra electra simgesine tıklayıp JAİLBREK dedim . Önce kapandı açıldı . Olmadı . Sonra tekrar electraya girip JAILBREAK dedim bu denememde oldu . SIKINTI ÇÖZÜLDÜ :)

Son düzenleme:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ÇÖZDÜM kardeşim birazcık kurcalayarak;)
  3. telefondan ayarlar-genel-profilden yeni profili onaylayın daha sonra electra simgesine tıklayıp JAİLBREK dedim . Önce kapandı açıldı . Olmadı . Sonra tekrar electraya girip JAILBREAK dedim bu denememde oldu . SIKINTI ÇÖZÜLDÜ :)
Acaba ikimizdeki sorun aynımıy dı...?bende electrada jailbreak tıklayınca 2/3 oluyor sonra siyah bir ekran geliyor ve telefon kapanıp yeniden açılıyor.böyle devam ediyor jailbreak olmuyor.ama elektrada tweak kısmını kapatıp yapınca safemode da açılıyor...bende durum bu...

bahriozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Acaba ikimizdeki sorun aynımıy dı...?bende electrada jailbreak tıklayınca 2/3 oluyor sonra siyah bir ekran geliyor ve telefon kapanıp yeniden açılıyor.böyle devam ediyor jailbreak olmuyor.ama elektrada tweak kısmını kapatıp yapınca safemode da açılıyor...bende durum bu...

Aynen bendeki sorunda buydu . Güncelleme sonrası Jailbreak yapmaya çalışınca 2. Aşamada ekran kararıyordu. Resetleyerek acıyordum . Sonra tweak kısmını kapatarak Jailbreak yaptığımda safe mode çalışıyordu .

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aynen bendeki sorunda buydu . Güncelleme sonra Jailbreak yapmaya çalışınca 2. Aşamada ekran kararıyordu. Resetleyerek acıyordum . Sonra tweak kısmını kapatarak Jailbreak yaptığımda safe mode çalışıyordu .
Yani kısacası güncel İpa yı yüklüyücez buna....

bahriozturk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Pardon resmî yüklemeyi unuttum
apple kimliği ve şifre hatalı diyor sanırım ama doğru giriyorum

YouTube da var çözüm, spesifik şifre oluşturmanı istiyor.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Teşekkürler arkadaşlar hallettim

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
YouTube da var çözüm, spesifik şifre oluşturmanı istiyor.
Kardeşim bu yeni oluşturduğum şifrenin apple kimliği şifresi ile bir alakası Yok değil mi.bu cydia impactor e özel bir şifre oldu değil mi kardeşim.yani apple kimliği şifrem değişmedi..kafama takıldı.

selametsamli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar merhabalar Electra uygulamasını güncelledikten sonra jb işlemini başarıyla gerçekleştirdim.

realspek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar electranın 11.4.1 olanı jailbreak yapım . Mevcut electrayı silip 11.4.1 i indirin ve onunla jailbreak yapın ...

Tips
Tips
Üst Alt