Neler yeni

Tweak güncelleme

sinans

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selâmun Aleyküm arkadaşlar geçtiğimiz haftalarda cydia kapandı dendi sonta satış kapandı dendi o arada tweaklarini güncelleyenler gümledik dediler. Güncelleme sonrası biçol tweak çalışmıyor diyenler oldu şuan bende cydia da 15 güncelleme var yapsammı naapsam bilemedim. Watusi rocket istagram falan hepsine güncelleme var ne tapayım güncelleyim mi?

Cihaz
6s
Sürüm
11.1.3

esasmevzi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Selâmun Aleyküm arkadaşlar geçtiğimiz haftalarda cydia kapandı dendi sonta satış kapandı dendi o arada tweaklarini güncelleyenler gümledik dediler. Güncelleme sonrası biçol tweak çalışmıyor diyenler oldu şuan bende cydia da 15 güncelleme var yapsammı naapsam bilemedim. Watusi rocket istagram falan hepsine güncelleme var ne tapayım güncelleyim mi?
Bende aşırı çok tweak yok ama cydia alternatif olan sileo kuruldu. Home gesture yi sileodan güncelledim.

slymn83

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ben güncelleme yaptıktan sonra telefon kafayı yedi, ama güncelleme sonrası mı oldu başka bir sebepten dolayımı oldu bilemiyorum, *** ile temizliyip tekrar JB yaptım. yine güncelledim şuan için bir problem yok

Tips
Tips
Üst Alt