Neler yeni

Touch ID Sorunu

quadrions

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar son zamanlarda neden olduğunu hiç bilmiyorum fakat touch id çalışmıyor. Bozulmuş olmasını düşünmüyorum çünkü ilk olarak app store'dan uygulama indirirken fark ettim, baktım parmağımı okumuyor. Sonra gidip parmak izlerini silip tekrardan kurdum bu sefer okudu her şey çalışıyor ama belli bir süre sonra ki, bu süre ne kadar bilmiyorum 1-2 gün falan, tekrar bozuluyor, tekrar aynı işlemi yapınca çalışıyor. Telefon iphone 7, uzun zamandır kurulu olan tweakleri güncellemiyordum bununla ilgili bir sorun mudur vs diyerekten onları da güncelledim ama hiçbir şey değiştiği yok, telefonda da 7-8 tane tweak var sadece.

Cihaz
iphone 7
Sürüm
12.4

tolgasnigga

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar son zamanlarda neden olduğunu hiç bilmiyorum fakat touch id çalışmıyor. Bozulmuş olmasını düşünmüyorum çünkü ilk olarak app store'dan uygulama indirirken fark ettim, baktım parmağımı okumuyor. Sonra gidip parmak izlerini silip tekrardan kurdum bu sefer okudu her şey çalışıyor ama belli bir süre sonra ki, bu süre ne kadar bilmiyorum 1-2 gün falan, tekrar bozuluyor, tekrar aynı işlemi yapınca çalışıyor. Telefon iphone 7, uzun zamandır kurulu olan tweakleri güncellemiyordum bununla ilgili bir sorun mudur vs diyerekten onları da güncelledim ama hiçbir şey değiştiği yok, telefonda da 7-8 tane tweak var sadece.
cihazı kapatıp açıp denedin mi ? çalışıyor mu?

quadrions

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
cihazı kapatıp açıp denedin mi ? çalışıyor mu?
Şimdi kapatıp geri açtım, çalışıyor. Tekrar jailbreak yapamadım,çalışan bir site olmadığından dolayı fakat jailbreak yaptıktan sonra tekrar eski haline dönebilir sanırım.

tolgasnigga

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Şimdi kapatıp geri açtım, çalışıyor. Tekrar jailbreak yapamadım,çalışan bir site olmadığından dolayı fakat jailbreak yaptıktan sonra tekrar eski haline dönebilir sanırım.
jb aracın ne ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yaptığınız jb sorunlu veya kullandığınız tweaklar sorun oluşturuyor.

quadrions

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
program mı açılmıyor
Telefona reset çektikten sonra jailbreak gidiyor, uncover'ı da şu an indirebileceğim bir yer yok, evde olmadığımdan dolayı bilgisayar da yok.

Yaptığınız jb sorunlu veya kullandığınız tweaklar sorun oluşturuyor.
12.4'e jb geldiği gün yapmıştım jailbreak ve o günden maksimum 1 hafta sonrasına kadar yüklediğim tweakler ile kullandım hep. Şu son zamanlarda olmaya başladı sorun, tekrar jailbreak yaptığım zaman kaldıracağım fakat, artık hevesimi aldım gibi.

Tips
Tips
Üst Alt