Neler yeni

Tema yarım çalışıyor yardım ?

Batuhanakkas

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S Plus
Tema indirdim snowboard ile çalıştırdım fakat bazı uygulamaların ikonu değişmedi ne yapmam gerekiyor

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Temalar sendeki tüm uygulamalara etki etmez. Atıyorum temada 200 simge var. Oda adamın yaptığı uygulamaları değiştirir. Gidip Amerika’daki adam Türk uygulamaları nereden bulsun, nereden bilsin de onların simgesini değiştirsin.

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Temalar sendeki tüm uygulamalara etki etmez. Atıyorum temada 200 simge var. Oda adamın yaptığı uygulamaları değiştirir. Gidip Amerika’daki adam Türk uygulamaları nereden bulsun, nereden bilsin de onların simgesini değiştirsin.
Örnek;
0B0D0ADD-FD09-4C8A-9EA5-D468AB6C3BE8.jpeg

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Aynen dediğim gibi. Geliştirici Türk olmayan bir yapımcı e-devlet ikonunu nereden bulup değiştirsin. Onlar dünya üzerindeki popüler uygulamalara yapıyor daha çok. YouTube, whatsApp, Instagram gibi. E-devlet sadece Türkiye’de popüler. Ha ne olur ? Geliştiriciye mesaj atıp, bundleID’sini verirsin. Güncelleme yayınlarsa belki ona da yapar.

Batuhanakkas

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sürüm bilgisi söylermisin
12.1.4
Mesaj düzenlendi:

Türk uygulamasında değil zaten yabancı uygulamarda aynısı var sadece iOS uygurlarında değişti ikon

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Demek ki tweak sadece onları destekliyor. Başka bir tema yükleyip bakabilirsin.
12.1.4
Mesaj düzenlendi:

Türk uygulamasında değil zaten yabancı uygulamarda aynısı var sadece iOS uygurlarında değişti ikon

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Destek eklememiş olabilir bunlara. Ama dur sana kolaylık olacak bir şey söyleyim.

BundleIDsXII tweakini indir. Tema olmayan uygulamaların üzerine tıkla, otomatik kopyalıyor zaten. Filza ile Library>Themes bölümüne girip Seçili temanın içine gir ve ikonların olduğu yere gir. Bir sürü ikon olur. Üste yapıştır. Sonuç çıkmıyorsa geçmiş olsun ona ikon yapmamıştır. 🤷‍♂️

Batuhanakkas

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S Plus
Destek eklememiş olabilir bunlara. Ama dur sana kolaylık olacak bir şey söyleyim.

BundleIDsXII tweakini indir. Tema olmayan uygulamaların üzerine tıkla, otomatik kopyalıyor zaten. Filza ile Library>Themes bölümüne girip Seçili temanın içine gir ve ikonların olduğu yere gir. Bir sürü ikon olur. Üste yapıştır. Sonuç çıkmıyorsa geçmiş olsun ona ikon yapmamıştır. 🤷‍♂️
Silerim daha iyi orijinal tema durur uğraşmaya değmez 4-5 uygulama için bilgi için sağol
Mesaj düzenlendi:

Bu temanın adı ne?
Sildim adı aklımda değil

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Silerim daha iyi orijinal tema durur uğraşmaya değmez 4-5 uygulama için bilgi için sağol
Mesaj düzenlendi:

Sildim adı aklımda değil
Başka bir kolaylık daha.

Snowboard tweakını kullan tema için. Simgesi değişmeyen uygulamaları basılı tut, silme ekranı gelince üzerine 2 kere tıkla. Temadaki diğer simgeler de gelecek. Uyuşanı değiştir mesela. Ben banka uygulamalarında yabancı banka uygulamasının simgelerini yapardım, araya kaynardı. 🦹‍♂️😂

Batuhanakkas

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S Plus
Başka bir kolaylık daha.

Snowboard tweakını kullan tema için. Simgesi değişmeyen uygulamaları basılı tut, silme ekranı gelince üzerine 2 kere tıkla. Temadaki diğer simgeler de gelecek. Uyuşanı değiştir mesela. Ben banka uygulamalarında yabancı banka uygulamasının simgelerini yapardım, araya kaynardı. 🦹‍♂️😂
Zaten snowboard vardı baştan söyleseydin sildim artık çok geç çocuk adam 😂

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tema da hangi ikonlar yapılmışsa onlar değişir örneğin Kara yada Sade TEMA’larını kullanırsanız muhtemelen hiç eksik ikon kalmayacaktır. Çünkü Geliştiricisi Türk ve Kara da 1200 Sade de 800 den fazla ikon var.

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Tema da hangi ikonlar yapılmışsa onlar değişir örneğin Kara yada Sade TEMA’larını kullanırsanız muhtemelen hiç eksik ikon kalmayacaktır. Çünkü Geliştiricisi Türk ve Kara da 1200 Sade de 800 den fazla ikon var.
Reposunu yazar mısınız?

Tips
Tips
Üst Alt