Neler yeni

Telefonum açılmıyor

ozguryildiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar cihaz 6s ios 12.4 yüklü cihaz safe moda atıyordu ben snapback ile önce sıfır noktası oluşturmuştum, sıfır noktasına atla dedim bi kaç işlem yaptı şimdi telefonum açılmıyor, güç tuşuna basıyorum apple logosu 3 4 saniye geliyor ve cihaz açılmıyor

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar cihaz 6s ios 12.4 yüklü cihaz safe moda atıyordu ben snapback ile önce sıfır noktası oluşturmuştum, sıfır noktasına atla dedim bi kaç işlem yaptı şimdi telefonum açılmıyor, güç tuşuna basıyorum apple logosu 3 4 saniye geliyor ve cihaz açılmıyor
itunes e bağlayıp yazılım atmayı denedin mi?

ozguryildiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
denedim itunes da cihaza güven ver uyarısı çıkıyor ama cihaz kapalı

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
cihaz pc ye bağlı iken hard reset yapıp cihaz reset attığı andan itibaren elinizi home tuşuna basarak bekleyin, telefon recovery moda girecektir. recovery modda itunes üzerinden cihazı update etmeye çalışın. Update dememin sebebi: cihaz açılırsa en azından önemli bilgilerinizi kurtarırsınız, daha sonra dfu modda temiz kurulum yaparsınız.

ozguryildiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam ios 13 e mi geçmem gerekiyor bir diğer mevzu verilerim sıfırlanacak mı yok mu başka bir yolu

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
hocam ios 13 e mi geçmem gerekiyor bir diğer mevzu verilerim sıfırlanacak mı yok mu başka bir yolu
Anlattıklarınıza göre başka yol gözükmüyor, update seçeneğini kullanırsanız ve telefon kabul ederse en azından verileriniz silinmez. verilerinizi aldıktan sonra da temiz kurulum yaparsınız.

Son olarak şu an belki cihaz içine ulaşırsınız diye PCde 3U Tools yoksa yükleyin, telefonu açın, PC ye bağlayın, 3U Tools cihazınızı görüyorsa içerisinden resimlerinizi vs alın, cihazınıza erişemiyorsa üsteki yazdığımı uygulayın.

bysubasi35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Dostum ne yazıkki iphone nun böyle saçma sapan bir teoriye sahip herhengi bir durumda geri yükleme veya 3.parti uygulamar ile kendine getirebiliyorsun. umarım bilen vardır ama recovery moda alıp kurtarmak dışında hiç bir sonuç yok gibi

ozguryildiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
sonuca varabildim öncelikle ilgili arkadaşlara çok teşekkür ederim ilgi ve yardımları için ancak verilerimin tamamı icloud sağolsun aynı şekilde geri yüklendi ancak jailbreak silindi ve 12.4 den 13.3 e geçmek zorunda kaldım, bu sebeple jailbreak olayının hastası olsamda bir kaç gün beni çok mağdur ettiğinden jailbreak yapmama kararı aldım.
Mesaj düzenlendi:

jailbreak olayını aslında ben harese olayına benzitiyorum, bilenler zaten bilir ne olduğunu rahat duramayıp onu yükleyeyim bunu yükleyeyim derken gün sonunda illa ki mağdur olabiliyorsunuz sonucta illegal bir durum ve bu durum illa ki size yansıyor

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
sonuca varabildim öncelikle ilgili arkadaşlara çok teşekkür ederim ilgi ve yardımları için ancak verilerimin tamamı icloud sağolsun aynı şekilde geri yüklendi ancak jailbreak silindi ve 12.4 den 13.3 e geçmek zorunda kaldım, bu sebeple jailbreak olayının hastası olsamda bir kaç gün beni çok mağdur ettiğinden jailbreak yapmama kararı aldım.
Mesaj düzenlendi:

jailbreak olayını aslında ben harese olayına benzitiyorum, bilenler zaten bilir ne olduğunu rahat duramayıp onu yükleyeyim bunu yükleyeyim derken gün sonunda illa ki mağdur olabiliyorsunuz sonucta illegal bir durum ve bu durum illa ki size yansıyor
Dikkat etmek gerekiyor, Cracklı Repo ve Tweak kullanmamak gerekiyor. Birşey yüklemeden önce ufak bir araştırma yapabilirsin. Bu forumda bulamazsan Google'ye yazınca yabancı kaynaklardan yükleyeceğin şeyi deneyenlerin yorumlarına ulaşabilirsin. Yeni bir tweak çıktığında sabırlı olmalısın, aradan birkaç gün geçtikten sonra yüklemek daha mantıklı olacaktır.

Söylediğim gibi bir yol haritası izlersen kolay kolay çöküntü yaşayacağını sanmıyorum. JB farklı bir dünya, karar senin..

Tips
Tips
Üst Alt