Neler yeni

Telefonu bilgisayara yansıtma

edebaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
İphone 7 12.1.2 unc0ver jailbreakli telefonumdaki turkcell tv+ uygulamasından izlediğim diziyi bilgisayarda izleyebilmemin bir yolu , tweak , programı var mıdır?

Not : Tv+ programı sadece superonline internete bağlı bilgisayarda kurup izleyebiliyor muşuz. Benim bağlantım ttnet.

Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim..

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Tv+ AirPlayi engelleyebilir. Bunun için tweak yapmıştım onu yükleyip yansıtabilirsiniz.
repo:

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Turkcelltv üyeliğin varsa Web sitesinden giriş yaparak istediğin diziyi izleyebilirsin superonline üyeliğine gerek Yok.

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
@Solhan'ın da dediği gibi bilgisayardan izlemek için web tarayıcı ile adresinden izleyebilirsin. Amacın eğer kotan gitmeden izlemek ise airplay yaptığında da kotandan gider. Sadece telefon ile kotandan gitmeden izleyebilirsin. Diğer türlü netflix gibi Tv uygulamasından, web sitesinden ya da telefondan izleme imkanın var hangi operatöre bağlı olduğuna bakmaz.

edebaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
İnternet bağlantınızın da superonline olması gerekiyor. Yoksa hata verip girmiyor bile. Denedim çünkü. Reflector uygulamasıyla yaptım. Fakat the walking dead'ı açmıyor bir türlü hata veriyor tv+. Diğer dizilerde bir sıkıntı yok. Sadece twd de sorun var sanırım.
Şöyle bir soru sorsam abes mi olur? ( The walking deadı nereden izleyebilirim :))

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
İnternet bağlantınızın da superonline olması gerekiyor. Yoksa hata verip girmiyor bile. Denedim çünkü. Reflector uygulamasıyla yaptım. Fakat the walking dead'ı açmıyor bir türlü hata veriyor tv+. Diğer dizilerde bir sıkıntı yok. Sadece twd de sorun var sanırım.
Şöyle bir soru sorsam abes mi olur? ( The walking deadı nereden izleyebilirim :))
ne hatası alıyorsunuz?

edebaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
network error hatası veriyor.

edebaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
Siteye giriyor telefon ve şifreyi girince NETWORK ERROR hatası veriyor..

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
müşteri hizmetleri ile görüşün ben denedim az önce öyle bir olay yok

edebaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
uBlock origin reklam engelleme programı engelliyormuş. Onu kapatınca sorun çözüldü. Teşekkür ederim arkadaşlar..

Tips
Tips
Üst Alt