Neler yeni

Telefon sorunu

Srokanca

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar telefonumun bataryası %74te max 2 saat dayanıyordu akşam 100 de bırakıyordum sabah 40 da alıyordum , bazı günlerde kapanıyordu gece bıraktığımda . Sorunum şu , sorunun yazılımsal olduğunu düşünüp sıfırdan yazılım kurup batarya değiştirdim kapasitesi %100 oynayınca 7-8 saat gidiyor. Sıkıntı bu gece 100 de bıraktım sabah 62 de gördüm , bu durumda ne yapabilirim

Cihaz
6s
Sürüm
13.3

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar telefonumun bataryası %74te max 2 saat dayanıyordu akşam 100 de bırakıyordum sabah 40 da alıyordum , bazı günlerde kapanıyordu gece bıraktığımda . Sorunum şu , sorunun yazılımsal olduğunu düşünüp sıfırdan yazılım kurup batarya değiştirdim kapasitesi %100 oynayınca 7-8 saat gidiyor. Sıkıntı bu gece 100 de bıraktım sabah 62 de gördüm , bu durumda ne yapabilirim
Sorun jb den kaynaklanıyor.arka planda şarj tüketen tweakler kullanıyorsunuz demekki.bende de aynı sıkıntı mevcut.sabah şarjdan alıyorum cihazı 2 saat sonra %25 azalıyor çok ta sık kullanmıyorum teli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Srokanca

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sorun jb den kaynaklanıyor.arka planda şarj tüketen tweakler kullanıyorsunuz demekki.bende de aynı sıkıntı mevcut.sabah şarjdan alıyorum cihazı 2 saat sonra %25 azalıyor çok ta sık kullanmıyorum teli.

Yazılım sıfırlamadan önce kullanıyordum fakat şuan jailbreak kullanmıyorum

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Jailbreak kullanmıyorum ki
Profilinizde var yazıyorda o yüzden böyle yazdım.o zaman cihazı dfu mod a alıp tekrar yeni bir kurulum yapın.cihazı ayarlarken yedekten kurulum yapmayın mümkünse.yeni bir ı phone olarak ayarlayın.

Srokanca

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Profilinizde var yazıyorda o yüzden böyle yazdım.o zaman cihazı dfu mod a alıp tekrar yeni bir kurulum yapın.cihazı ayarlarken yedekten kurulum yapmayın mümkünse.yeni bir ı phone olarak ayarlayın.

Cevaplarınız için Teşekkürler birde öyle deneyelim :)

ahmet91

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kalitesiz bir batarya ile değiştirdiysen o yüzden olabilir.

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
kullandığın tweakleri ss alıp atarmısınız ?

Srokanca

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sıfırdan yazılım kurdum , yeni iphone olarak ayarladım. Sorun aynı dün 30 da bıraktım sabah kapalı hergün kapalı alıyorum telefonu bıktım

Tips
Tips
Üst Alt