Neler yeni

Telefon kendini Safe mode aliyor

By_Myth

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba Arkadaşlar

Her akşam yatmadan önce telefonu şarja takiyorum. Sabah kalktığım her gün Safe moduna alıyor kendini problem neden kaynaklanabilir yardımcı olurmusunuz.

Cihaz
İphone 7
Sürüm
12.1.1

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İçerisine yüklediğin tweaklerde çakışmalar olabilir teker teker silip deneyebilirsiniz bir de sanırım hataları bulan bir tweak vardı ama adını hatırlamıyorum forum içerisinde arama yapabilirsiniz

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba Arkadaşlar

Her akşam yatmadan önce telefonu şarja takiyorum. Sabah kalktığım her gün Safe moduna alıyor kendini problem neden kaynaklanabilir yardımcı olurmusunuz.
aynı sorun bende de mevcut....ama daha sebebini yada çözümünü bulamadım...crashreporter ve cr4hed te bir rapor vermiyor bu durumla alakalı....

By_Myth

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İçerisine yüklediğin tweaklerde çakışmalar olabilir teker teker silip deneyebilirsiniz bir de sanırım hataları bulan bir tweak vardı ama adını hatırlamıyorum forum içerisinde arama yapabilirsiniz
Valla hepsini denemedim ama özellikle şarjda ikenn notifica tweak ten supheliyim bi kere tam sarjda iken bildirim geldi kapandı xen HTML ve notifica ya çakışan bir tweak mi var bilemedim. :s

aynı sorun bende de mevcut....ama daha sebebini yada çözümünü bulamadım...crashreporter ve cr4hed te bir rapor vermiyor bu durumla alakalı....
Valla tüm herseyide silesim gelmiyor tweakleri tek tek denicm galiba :s

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Restore RootFS ile hepsini silip yeniden kurun. Saçma respring sorunum vardı, bulamadım son çare her şeyi sildim.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Restore RootFS ile hepsini silip yeniden kurun. Saçma respring sorunum vardı, bulamadım son çare her şeyi sildim.
hepsini silelim uygulayalımda ben yine aynı tweakleri kurucam.tekrar aynı sorunu yaşamayalım yine....yani tabi bu denemeden bilinmez ama...

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
hepsini silelim uygulayalımda ben yine aynı tweakleri kurucam.tekrar aynı sorunu yaşamayalım yine....yani tabi bu denemeden bilinmez ama...
Bende aynı tweakleri kurdum bir ikisi hariç ama onlarıda devre dışı bırakıp denemiştim.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
43 ile yaptım 2 gündür duruyor öyle.
43 beni mahvetti ya.telefonu arkadan itmem gerekiyordu resmen.cok kastı telefonu.bende 39 yükledim su an 39 var.telefon işleyisi gayet iyi ama işte su safemode olayı olur telefonu şarja bırakınca.....

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
43 beni mahvetti ya.telefonu arkadan itmem gerekiyordu resmen.cok kastı telefonu.bende 39 yükledim su an 39 var.telefon işleyisi gayet iyi ama işte su safemode olayı olur telefonu şarja bırakınca.....
Restore RootFS denemeye değer o zaman.

onurburak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sorunu çözebilirsen yazabilir misin?
Aynı sıkıntı bende de mevcut da :(

Tips
Tips
Üst Alt