Neler yeni

Telefon kapandıktan sonra tekrar jailbreak yapamıyorum

Kelafia

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar telefon kapanınca jb gitti tekrar unc0ver dan jailbreak e tıklıyorum herşey oluyor ama sonra loading ekranında kalıyor bir süre sonra telefon kapanıp açılıyor sorun nedir acaba?

Cihaz
Iphone 7
Sürüm
12.4

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Uncover Ayarlardan load tweaks sekmesini kapatıp jb yapın.

Ravkuss42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Unc0ver uygulamadan jb yapıyorum ama yeniden başlıyor tabletim cydıa gelmiyor

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Aynı durum bende de oldu.
Reinstal Cydia Tweak ve Repoları Siliyor Değil mi?

burakorhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Aynı olay bir kaç gündür bende de var. Cihaz 5S. Kapatıp açtığımda tekrar JB yapamıyorum. Load tweaks kapatsam da yok olmuyor. 2.adımda cihazın ekranı karıncalanma yapıp reboot ediyor. Biraz kullanıyorum bilerek hemen tekrar denemiyorum, 1 saat sonra örneğin tekrar yaptığımda yine reboot ediyor veya ekranda bekliyor hiç bi işlem ilerlemiyor. Bazen şans eseri yapabiliyorum. Tekrar ipa yüklediğimde de aynı değişmiyor sonuç. Neden yapar çok merak ediyorum.

celebiogluselim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Unc0ver 3.5.6 ile jb yaptım herşey sorunsuz ama cihaza restart atınca jb gidiyor. hiç bir takılma bug vs yok. tel her kapanıp açıldığıda tekrar jb yapmak zorunda kalıyorum cydia repolarım kurulu tweak lar aynen duruyor ve çalışmaya devam ediyor. sadece tel kapanınca tekrar jb istiyor sorun nedir . İphone SE 12.4

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Unc0ver 3.5.6 ile jb yaptım herşey sorunsuz ama cihaza restart atınca jb gidiyor. hiç bir takılma bug vs yok. tel her kapanıp açıldığıda tekrar jb yapmak zorunda kalıyorum cydia repolarım kurulu tweak lar aynen duruyor ve çalışmaya devam ediyor. sadece tel kapanınca tekrar jb istiyor sorun nedir . İphone SE 12.4
Çünkü jailbreak böyle yani bi sorun deil bu. Semi jailbreak olarak geçer bu durum her kapandığında jb gider tekrar yağmanız gerekir
Mesaj düzenlendi:

Çünkü jailbreak böyle yani bi sorun deil bu. Semi jailbreak olarak geçer bu durum her kapandığında jb gider tekrar yağmanız gerekir
yapmanız*

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
3 u tools ile yapıyorum ben

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Onderak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
aynı sorun bendede var - tam 6 kere baştan tweak kurmakla uğraştım.. ve artık bir daha böyle oluyorsa uğraşmayacağım, bir çözümü bilen varsa, banada söylesin...
sorun şu: jb yapılı 20 - 30 kadar tweak yüklü, telefon olurda kapanırsa, jb açılmıyor. jb yi uncover ile mecbur kaldırıp tekrardan jb yapıyorum, bu seferde tweakler yok. bacthomatic ile yedekten tweakleri geri yüklemeye çalışıyorum, bazıları hiç yüklenmiyor, bazıları yüklendiği halde çalışmıyor, bunları bulup silip tekrar yüklüyorum sorun düzeliyor derken bana 1 - 2 saaat uğraş çıkıyor... ve çok sıkıldım bu işten.... bunun bir çözümü var mı diyecektim bende_?

Tips
Tips
Üst Alt