Neler yeni

Telefon kapandı jailbreak gitti

Skender

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Selam arkadaşlar,

Dün telefonum kapandığı için jailbreak yalan oldu. Electra ile tweakler açık ve kapalı olarak yenilemeye çalışıyorum fakat olmuyor. Bir noktadan sonra Electra donuyor vs. Ne yapmam gerek ?

Cihaz
İphone8plus
Sürüm
11.4(beta)

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
ignition.fun sitesinden electra mptcp 1.0.3 sürümünü yüklediğinize emin misiniz?

Skender

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
ignition.fun sitesinden electra mptcp 1.0.3 sürümünü yüklediğinize emin misiniz?
Tekrardan electra yüklemedim. Var olandan halletmeye çalıştım. Sıfırdan tekrar mı yüklemem gerekiyor electrayı?

Skender

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tekrardan yüklemeyi dene.
Şimdi sildim profilleri, ignition.fun dan 1.0.3 versiyonunu bulamadım. Random yükleyeceğim fakat ilk önce ben byebyehud gibi bir profil yüklemiştim onu da bulamadım. 😢

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sitedeki electra1131 mptcp 1.0.3 sürümüdür. Ayrı olarak 1.0.2 belirtilmiş zaten. En baştakini kuracaksınız.

Skender

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sitedeki electra1131 mptcp 1.0.3 sürümüdür. Ayrı olarak 1.0.2 belirtilmiş zaten. En baştakini kuracaksınız.
Tamamdır. Kurdum fakat error exploit hatası.. sanırım başaramayacağım. Uçak moduna alıyorum, tweakleri kapatarak deniyorum error , error.. bir profil daha silmiştim, gereklimidir o?

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Profillerle ilgili değil. Uçak moduna al yeniden başlattıktan sonra biraz dinlensin cihaz sonra jailbreak yap hemen basma.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
JailbreakTR Special

Buradan güncelleme engelleme profilini indirin kurun yeniden başlatın. Electra yı kurun Siri yi kapatın uçak moduna alıp tekrar jb yapmayı deneyin.

Skender

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Mptcp daha başarılı bir sürüm. Yalnız sürümünüz 11.4b3. Mptcp ile ilgili sorunları olduğunu okumuştum. Vfs olanını denemenizde de fayda var.
Evet mp de sürekli error veriyor, vfs de en azından geriye sayıyor kendini kapatıp açıyor. Böyle 1-2 kere kapayıp açınca jailbreak yapıyordu fakat şimdi 1-2 kere kapayıp açıyor yine sonra ekran kitleniyor telefon kapanmıyor. Home tuşuna basıp ana ekrana dönmek zorunda kalıyorum. Şimdilik bu aşamaya kadar gelebildim 😅

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Saklama alanından ios güncellemesi paketi varsa silip deneyin.

Skender

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Saklama alanından ios güncellemesi paketi varsa silip deneyin.
Yook ya enable diyorum, 1 2 kere telefon kapanıp açılıyor. Sonra tekrar enable diyince tuş kiliti ekranında kalıyor. Sonra home tuşuyla ana ekrana dönüyorum. Enable diyebilmek için tekrardan telefonu kapatıp açmam gerekiyor..
Mesaj düzenlendi:

Şöyle bir sıkıntım oluyor. Geri sayım yapıyor 1/3 de telefon kendini kapatıp açıyor sürekli. Sonraki aşamaya geçemiyorum. Büyük sıkıntı 😅
Mesaj düzenlendi:

tvos 12 beta profilini yükledim. Tekrardan jailbreak oldu 😅 sorun halloldu

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt