Neler yeni

Satılık Takas 7 Plus (256 GB) ile iPhone X arıyorum

kerimcant1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Elimde iphone 7 plus 256 gb product red cihaz var. Pasaport kayıtlıdır. 10 üzerinden 9.7 alır kozmetik üzerinden belki daha fazla. 12.0.1 sürümünde jailbreakli 12.1.1 ve 12.1.2 shah kayıtları alındı. Garantisi bitmiştir. Kutusu şarj aleti mevcut prensip gereği kulaklık almam da vermem de.

Takas ile başa baş olacak şekilde iphone X arıyorum.

Eziği vuruğu yok kaplama ile kullanıldı. Anlaşma olursa kaplamayı söküp resimleri öyle atacağım
Düşünen olursa detaylı resim whatsapp üzerinden atılacaktır

seyitcan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Senin cihazla aynı özelliklere sahip iPhone 7plıs 256 GB sürüm 12.1.3 kozmetik olarak 10/10 alır değiştirmek istersen değiştirelim farkını veririm

kerimcant1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Senin cihazla aynı özelliklere sahip iPhone 7plıs 256 GB sürüm 12.1.3 kozmetik olarak 10/10 alır değiştirmek istersen değiştirelim farkını veririm
iPhone X dışında takas düşünmüyorum hocam. Hele ki aynı model ve jb'siz bir sürüme hiç takas düşünmem :)

Lalezar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
kafa kafaya takas anca arka camı catlak olan cihazlar yaparki 8 plus bile üste para verir x için

kerimcant1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
kafa kafaya takas anca arka camı catlak olan cihazlar yaparki 8 plus bile üste para verir x için
Product özel seridir normal cihazlardan pahalıdır bu yüzden kafa kafaya yazıyorum ona ek 256 gb

Lalezar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
product fiyatları şuan diger renklerle aynı diye biliyorum

rafref

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Üstüne ne kadar vermeyi düşünüyorsunuz?
Hem de yurtdışı cihazı için

kerimcant1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Üstüne ne kadar vermeyi düşünüyorsunuz?
Hem de yurtdışı cihazı için
Bu serinin 256 gb versiyonu zaten türkiye de satımıyor yurt dışı olmasının bir dezavantajı mı var pasaport kayıtlı kapanma derdi yok. Özel seri sıkıntısız bir cihaz üzerine niye para vereyim? 256 gb iphone x olmadıktan sonra çentik ve face id dışında pek bir yok iki cihazın

rafref

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
O zaman niye takas ediyorsunuz demeyeceğim elbette madem farkı yok. Her neyse kolay gelsin

Ayrıca product red versiyonu özel seri falan değil normal telefon ve her seride çıkıyor. Önemi olmayan sadece kırmızı renk.

kerimcant1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
O zaman niye takas ediyorsunuz demeyeceğim elbette madem farkı yok. Her neyse kolay gelsin
X cihazı hoşuma gidiyor boyut vesaire olarak bana daha uygun. Yoksa telefonumdan memnunum üzerine ne kadar istiyorsunuz?

Tips
Tips
Üst Alt