Neler yeni

Sürekli kendini yeniden başlatıyor

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Az önce nerden kalkıştıysam İRestore ile 12.1.2ye geçiş yapim dedim hatta konu açtım herşeyi ayarladım İRestore error7 hatası verdi ve telefon hiçbir şekilde açılmıyor home tuşuna basınca elma geliyor 5 saniye sonra filan kapanıyor tamamen teleofon nasıl kurtarıcam dfu moda alabiliyorum shsh kayıtlarım var
İRestore ile Recovery moddan çıkıyorum yine elma geliyor 5 saniye sonra telefon kendini kapatıyor hiçbir şekilde açılmıyor
Mesaj düzenlendi:

yok mu yardım edicek telefonu açamıyorum kaldı elimde

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Az önce nerden kalkıştıysam İRestore ile 12.1.2ye geçiş yapim dedim hatta konu açtım herşeyi ayarladım İRestore error7 hatası verdi ve telefon hiçbir şekilde açılmıyor sürekli kendini yeniden başlatıyor nasıl kurtarıcam dfu moda alabiliyorum shsh kayıtlarım var
İRestore ile Recovery moddan çıkıyorum elma geliyor 3-5 saniye sonra telefon kendini kapatıyor hiçbir şekilde açılmıyor
Mesaj düzenlendi:

yok mu yardım edicek telefonu açamıyorum kaldı elimde
Windows 10 ‘ mı kullandın ?

Windows 7 ile sorunun çözülür...

Not: recovery modunda kalma ve en önemlisi Cihaza peş peşe hardreset atma

Nonce’yi kaybetmemek için!!

JailbreakTR

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Windows 7 kullandım
Mesaj düzenlendi:

hocam tw filan verebilirim ne gerekiyorsa sürüm kaybetmek istemiyorum nasıl kurtarıcam bunu Allah aşkına ya
Mesaj düzenlendi:

Windows 10 ‘ mı kullandın ?

Windows 7 ile sorunun çözülür...

Not: recovery modunda kalma ve en önemlisi Cihaza peş peşe hardreset atma

Nonce’yi kaybetmemek için!!

JailbreakTR
sizden bi cevap bekliyorum hocam kurtarma şansım varsa kurtarabilim yoksa sürüm yükseltcez artık napalım

Son düzenleme:

efsane

Administrator
Cihaz
Windows 7 kullandım
Mesaj düzenlendi:

hocam tw filan verebilirim ne gerekiyorsa sürüm kaybetmek istemiyorum nasıl kurtarıcam bunu Allah aşkına ya
Mesaj düzenlendi:

sizden bi cevap bekliyorum hocam kurtarma şansım varsa kurtarabilim yoksa sürüm yükseltcez artık napalım
DFU moduna aldıysan Nonce Kaybolmuştur , yinede bir kontrol et nonce varmı yokmu shsh içinde... yoksa sürüm yükseltmek olacak..

JailbreakTR

efsane

Administrator
Cihaz
Geçmiş olsun yapılacak birşey yok...
Ya yanlış bir adım izledin yada internet bağlantın kesilmiş veya normal bağlantın sağlıklı olmamış

JailbreakTR

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Geçmiş olsun yapılacak birşey yok...
Ya yanlış bir adım izledin yada internet bağlantın kesilmiş veya normal bağlantın sağlıklı olmamış

JailbreakTR
Çok alışmıştım Electra çıktığından beri 9 aydır sorunsuz kullanıyordum kısmet değilmiş napalım
12.1.3 veya 12.1.4 için 1 senesi var di mi?

efsane

Administrator
Cihaz
Çok alışmıştım Electra çıktığından beri 9 aydır sorunsuz kullanıyordum kısmet değilmiş napalım
12.1.3 veya 12.1.4 için 1 senesi var di mi?
Kimse bilemez ne zaman geleceğini...

JailbreakTR

duckwinduck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kimse bilemez ne zaman geleceğini...

JailbreakTR
DFU modunda 12.1.3e güncelliyorum İtunesten 10 saniye içinde cihaz yeniden başlıcak uyarısı çıkıyor telefon yeniden başlıyor ve tekrar DFU moduna dönüyor kalıcı zarar mı oluştu acaba nasıl düzeltebilirim?

Tips
Tips
Üst Alt