Neler yeni

Springboard Klasor Problemi

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaslar durum ekteki resimden ibaret. Konu hakkinda yardimci olabilir misiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sorun degismedi

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Springtomize ile daha onceden beridir uygulama basamak ve sira sayisini artırarak ve boyut kuculterek kullanmaktaydim. Herhangi bir problem yokken bu hata olusmaya basladi. Sorun springtomize mi bilmiyorum. Soylediginiz gibi resetledim her basamagi degisiklik soz konusu olmadi

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Springtomize ile daha onceden beridir uygulama basamak ve sira sayisini artırarak ve boyut kuculterek kullanmaktaydim. Herhangi bir problem yokken bu hata olusmaya basladi. Sorun springtomize mi bilmiyorum. Soylediginiz gibi resetledim her basamagi degisiklik soz konusu olmadi

icleaner pro ile cydia eklentilerine girip sipringtomize tweakini devre dışı bırakıp respring yapın, sorun devam ederse springtomize dışındaki diğer tweakleri de tek tek devredışı bırakıp deneyin, o şekilde olmasına sebeb olan tweaki tespit edelim.

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus

icleaner pro ile cydia eklentilerine girip sipringtomize tweakini devre dışı bırakıp respring yapın, sorun devam ederse springtomize dışındaki diğer tweakleri de tek tek devredışı bırakıp deneyin, o şekilde olmasına sebeb olan tweaki tespit edelim.
Soylediklerinizi denedim. Fakat bir gelisme yok. Sok yukledigim tweakleri de kaldirdim. Daha once de olmustu ama İp5 ios 8 zamanlari hatirlamiyorum nasil duzeltmistim

Tips
Tips
Üst Alt