Neler yeni

spotilife

bayramagdaci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaslar spotilife ile spotify hangi surumu uyumlu? spotify in eski surumleri kuruyorum bu sefer uygulama acilmiyor

Cihaz
iphone 7
Sürüm
ios 14.6

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
8.5.59.1118 sürümü ve spotilife 1.7a sürümü kullanıyorum sorunsuz.

bayramagdaci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
reposundan yükleyebilirsin.
tesekkurler fakat baska bir sorun var daha dusuk surumlere appstore++ ile downgrade yaptigimda aciliyor ve kapaniyor sadece son 3 surum calsiyor bir problem var , choicy ile bypass gecmeye calsiyorum olmuyor acep neden

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
tesekkurler fakat baska bir sorun var daha dusuk surumlere appstore++ ile downgrade yaptigimda aciliyor ve kapaniyor sadece son 3 surum calsiyor bir problem var , choicy ile bypass gecmeye calsiyorum olmuyor acep neden
ios 12 sürüm kurulu cihazlarda; 8.6.20.116 sürümündeki spotify,
ios 13 sürüm kurulu cihazlarda; 8.6.0.904 sürümündeki spotify,
ios 14 sürüm kurulu cihazlarda; 8.5.59.1118 (uga, yukarıda bu sürümü belirtmiş zaten) sürümündeki spotify'i downgrade edip deneyebilirsin. Ayrıca Choicy ya da başka bir tweak ile bypass etmene gerek yok. 1.7a ile uygulamadan atmadan sorunsuz olarak çalışıyor.

bayramagdaci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ios 12 sürüm kurulu cihazlarda; 8.6.20.116 sürümündeki spotify,
ios 13 sürüm kurulu cihazlarda; 8.6.0.904 sürümündeki spotify,
ios 14 sürüm kurulu cihazlarda; 8.5.59.1118 (uga, yukarıda bu sürümü belirtmiş zaten) sürümündeki spotify'i downgrade edip deneyebilirsin. Ayrıca Choicy ya da başka bir tweak ile bypass etmene gerek yok. 1.7a ile uygulamadan atmadan sorunsuz olarak çalışıyor.

kardesim cok tesekkurler cozuldu buyuk adamsin selametle

Tips
Tips
Üst Alt