Neler yeni

snowboard'dan sonra

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
biraz önce bir tema için snowboard kurma kararı verip kurdum fakat daha hiç birşey yapamadan uygulamarın açılmasında sorun yaşamaya başladım. özellikle tapatalk uygulaması donup kalıyor diğer uygulamalar daha yavaş açılmaya başladı. snowboard'a girip enable yazan yeri disable yaptım respring yaptım sonuç yine aynı şaka gibi bu telefona ne oldu? acaba komple mi kaldırıp gözlemlemem gerekiyor?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Snowboard'da bir sıkıntı yok aylardır kullanıyorum. Başka bir tweakten olabilir. Eğer sorun yine de snowboard ise bir tweak ile çakışıyor olabilir.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
iCleaner Pro'dan Tweak'i devre dışı bırakır mısın?

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hangi tweak ile çakıştığını anlayamadığım için snowboard’ı kaldırmak zorunda kaldım :(

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hangi tweak ile çakıştığını anlayamadığım için snowboard’ı kaldırmak zorunda kaldım :(

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Böyle sorunlar yaşandığında RootFS çözüm olabiliyor bazen.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Tweakleri ve bazen oluşan sorunları çözebiliyor. Ama tüm tweaklerini siliyor. Çok tweak yoksa deneyebilirsin.
çok tweak var ve hepsine ayrı ayrı ayarlar çektim, ben sadece snowboard ile hangi tweak çakışır onu bilmek istiyorum.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
çok tweak var ve hepsine ayrı ayrı ayarlar çektim, ben sadece snowboard ile hangi tweak çakışır onu bilmek istiyorum.
Onu deneye deneye bulabileceksin, başka yolu yok. Ben PhotoManager tweakı kullanıyordum, adı üstünde fotoğraflar uygulamasına etki ediyor. Müzikler uygulamasına giremiyordum ama o tweak yüzünden. Deneye deneye onun olduğunu fark ettim. Hiç belli olmaz o yüzden.

Tips
Tips
Üst Alt