Neler yeni

Snowboard tema kuramıyorum

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar telefonumda anemone var fakat ben snowboard kurmak istiyorum bu sefer cihazdan anemoneyi ve bütün temaları otomatik siliyor cydia ve snowboard kuruluyor fakat temaları kurmaya calısırken sürekli anemone gerekli görünüyor ikisini aynı anda kuramıyorum sürekli biri diğerini otomatik sildiriyıor.

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Kurmaya çalıştığın temanın bağımlılıklarında anemone olduğu için temayı kurmaya çalıştığında doğal olarak anemone'u da kurmaya çalışıyor.Çözüm olarak ise önce temayı anemone ile birlikte kur.Daha sonra Filza ile temanın klasörünün adını değiştir veya tema klasörünü başka bir yere al.Sonra da Snowboard'u tekrar yükle.Bu sefer sadece anemone kalkacak ve temaya bir şey olmamış olacak.Tabi temanın klasörünün adını tekrar eski haline getirmen gerekiyor.

Fakat Anemone'dan Snowboard'a geçmek için mantıklı bir sebep yok bence.Snowboard Anemone'a göre çok daha kısıtlı özellikler sunuyor.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
anemone çok daha profesyonel bu konuda.snowboard daha birkaç fırın ekmek yemesi lazım.....

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
SnowBoard taş gibi bir tweak anemone çok problemli ikisi aynı anda kurulmuyor klonlama gibi bir yöntem işe yarar mı dene. Bence SnowBoard u kur temaları yeniden indir en kolay çözüm

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
SnowBoard taş gibi bir tweak anemone çok problemli ikisi aynı anda kurulmuyor klonlama gibi bir yöntem işe yarar mı dene. Bence SnowBoard u kur temaları yeniden indir en kolay çözüm
Zaten tema kurarken problem ortaya çıkıyor. Temaların Anemone bağımlılıkları bulunduğundan Snowboard'u kaldırıp tekrar Anemone'u kurmaya çalışıyorlar.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Zaten tema kurarken problem ortaya çıkıyor. Temaların Anemone bağımlılıkları bulunduğundan Snowboard'u kaldırıp tekrar Anemone'u kurmaya çalışıyorlar.
Mesela hangi tema kurulurken snowboard u siliyor

papclass

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
cihazım iphone 8Plus ios 14.8 checkra1n ile jb yaptım, fakat Anemone ve iThemer çalışmıyor, ve ben buufjuiced temalarını snowboard ile kullanabiliyorum fakat asıl bu buuf temaları Anemone için tasarlanmış bir çok şeyi eksik kullanabiliyorum mesela statusbar Font gibi özellikleri kullanamıyorum, bi çaresi yokmu işin, açılmıyor bi türlü Anemone ve İthemer yüklediğimde

Ekli dosyalar

Tips
Tips
Üst Alt