Neler yeni

Tweak SmartCameraShutter

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
SmartCameraShutter daha iyi ve daha işlevsel kamera uygulaması bu güzel özellikleri ekleyerek yapmak için görsel seçenekleri verir.
Çekim düğmelerindeki kaydırma modlarını devre dışı bırakın.Deklanşör fotoğraf düğmesinde ses devre dışı bırakın.Kamera deklanşör düğmelerini her zaman adaptif arka planda (iç çevrelerde) etkinleştirin. Kamera deklanşör düğmelerini daha küçük etkinleştirin (adaptif arka plan ile birlikte bu seçenek deklanşör düğmelerini gizleyecektir).

IOS 9, 10 ve 11 ile uyumlu
Add Repo : SmartCameraShutter

smartcamerashutter1.jpgsmartcamerashutter2.jpgsmartcamerashutter3.jpgsmartcamerashutter5.jpg
21CA223B-7092-454C-95A2-00E137B91FEB.pngBC023BF4-0B08-4993-953C-44BDBAA5045B.png

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bu tarz tweaklerde aradığım tek bir özellik var oda fotoğraflara tarih atması maalesef şu ana kadar bulamadım

H

Hbasdereli

Guest
zamanında camstamp tweaki vardı efsaneydi. ios 6 da kullandım heralde enson güncelleme almadı diye biliyorum. fotolara tarih atıyordu

Moderatör tarafından düzenlendi:

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iphone 5 lerde en çok aradığım özellik olan stabilize yani harekete karşı sallanmayı sarsıntıyı olabildiğince minimize edebilme özelliği maalesef bunda yok :(

Tips
Tips
Üst Alt