Neler yeni

Sifirdan Jailbreak Kurmak ?

Justholdme

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benim Sorum sifirdan jailbreak kurabilecegim bir tweak uygulama varmidir acaba yüklü jb silip bastan sorunsuz jb yapacak ?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Benim Sorum sifirdan jailbreak kurabilecegim bir tweak uygulama varmidir acaba yüklü jb silip bastan sorunsuz jb yapacak ?
Cydia yı mı kaldırmak istiyorsunuz yoksa electrayı mı kaldırıp tekrar kurmak istiyorsunz..?

Justholdme

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ben little x fludity notch kurunca safe atiyor bende jb datasini komple temizleyip tekrar jb yapmak istiyorum

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Rollectra ile sıfırlayabilirsiniz.

Justholdme

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
kullanici verilerimi kayip etmek istemiyorum eger kayip ediceksemde itunes ile yedek alip yapsam numaralar foto kaybi olur mu ?

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
kullanici verilerimi kayip etmek istemiyorum eger kayip ediceksemde itunes ile yedek alip yapsam numaralar foto kaybi olur mu ?
Alttaki tiki kaldırıp işlemi tamamlayın sadece jb kalkar, fotoğraflar ve indirilen uygulamalar silinmez. Numaralar iCloud a bağlı ise sıfırlasan da silinmez zaten numaralar

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ben little x fludity notch kurunca safe atiyor bende jb datasini komple temizleyip tekrar jb yapmak istiyorum
Safe mod atma sebebi littlex tweak kaynaklı iCleaner littlex kapatın ayarlardan durum çubuğu kaydırma çubuğu vs onları kapatın safe mod kurtulacaksınız Electra kullanmaya devam sıfırlamana gerek yoktur. Temiz kurulum her zaman iyidir tercih sizin.

Tips
Tips
Üst Alt