Neler yeni

Tweak ShowAllCydiaUpdates

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Selam Arkadaşlar ,
Coolstar 'ın yayınladığı son eletcra sürümü ile ios11 de de Cydia kullanılmaya başlandıktan sonra hepimizin en büyük sıkıntılarından biri güncellenen tweakleri takip etmek.
Bilenler biliyordur ama bilmeyenler için söyleyeyim; eğer bir tweak size yüklü değilse o tweak e gelen güncellemeyi cydia size göstermiyor (tabii ki eğer o tweak için özel olarak günellemeleri göster seçeneğini açmadıysanız
Ne yapacağız peki tüm tweakler için tek tek elle o ayarı mı aktif edeceğiz? Tabii ki hayır. Geliştiriciler bu gibi durumları düşünüp bu konuda da bir tweak yaratmışlar :sifone:
Aşağıdaki tweak i Cydia da Bigboss reposundan indirerek, ekli olan repolardaki tüm tweakler için gelen güncellemleri sizde yüklü olmasa dahi görebilirsiniz 👍

Repo : Bigboss
Uyumluluk : ios 9-10-11

1904

Son düzenleme:

pusat1438

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam çalışma şekli nasıl oluyor yükledim bi ayar YÖK zaten bi yere giripmi bakacaz 😂

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Selam Arkadaşlar ,
Coolstar 'ın yayınladığı son eletcra sürümü ile ios11 de de Cydia kullanılmaya başlandıktan sonra hepimizin en büyük sıkıntılarından biri güncellenen tweakleri takip etmek.
Bilenler biliyordur ama bilmeyenler için söyleyeyim; eğer bir tweak size yüklü değilse o tweak e gelen güncellemeyi cydia size göstermiyor (tabii ki eğer o tweak için özel olarak günellemeleri göster seçeneğini açmadıysanız :biggrin:)

Ne yapacağız peki tüm tweakler için tek tek elle o ayarı mı aktif edeceğiz? Tabii ki hayır. Geliştiriciler bu gibi durumları düşünüp bu konuda da bir tweak yaratmışlar :sifone:
Aşağıdaki tweak i Cydia da Bigboss reposundan indirerek, ekli olan repolardaki tüm tweakler için gelen güncellemleri sizde yüklü olmasa dahi görebilirsiniz :thumbsup:

Repo : Bigboss
Uyumluluk : ios 9-10-11

Ekli dosyayı görüntüle 1904
Hocam zaten gelmiyormuydu güncelemeler değişikliklere benim bildiğim kadarıyla geliyordu

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam zaten gelmiyormuydu güncelemeler değişikliklere benim bildiğim kadarıyla geliyordu
sadece sizde yüklü olan ve yeni eklenen tweaklerin bilgileri gelir. Onun dışında sizde yüklü değilse tweak e gelen güncellemeyi normalde görmezsiniz.

mali76

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İsmi ne abi bunun

iPhone X aracılığıyla gönderildi

Diablo1717

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
İos 12 de deneyen oldumu arkadaşlar?
Ben denedim sorunsuz çalışıyor. Hatta yüklemeden önce güncelleme gözükmüyordu, yükledikten sonra iki güncelleme geldi çalışıyor ios 12.4

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt