Neler yeni

TR Yama ShortLook

Talha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Crackli versiyonu çıkmadı galiba satın almaktan başka çaremiz yok @kadir1009

Burakoz211

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam bu tweakı bende çok aşırı hoşuma gitti ama paypal gözüküyor türkiyeye kapanmıştı PayPal nasıl aldınız acaba türkiyeden alma yoları varmış sanırım ama bi anlatabilir misiniz bende almak istiyorum

Burakoz211

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Rica ederim. Ben de almayı düşünüyorum. Aldıktan sonraki yorumlarınızı söylerseniz memnun olurum
Tabiki yarın deneyeceğim alabilirsem nasıl olduğunu söylerim ilk çıktığında aşırı hoşuma gitmişti tabi x de daha güzel durur oled olduğu içinde 6s içinde fena olmaz bence

Talha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tabiki yarın deneyeceğim alabilirsem nasıl olduğunu söylerim ilk çıktığında aşırı hoşuma gitmişti tabi x de daha güzel durur oled olduğu içinde 6s içinde fena olmaz bence
Tabi oled ekranlar için daha hoş duracağı kesin :) Yine de güzel bir performans alınacağını düşünüyorum

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ekran kilitliyken gelen bildirimleri uygulama simgesi olarak ekrana çıkarıyor

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Güzel bir tweakmış. Apple bunu acilen çalması gerek. 😂😂 Acaba 2-3 uygulamadan bildirim gelince nasıl oluyor ?

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Güzel bir tweakmış. Apple bunu acilen çalması gerek. Acaba 2-3 uygulamadan bildirim gelince nasıl oluyor ?
Sırayla gösteriyor olabilir hiç denk gelmedim öyle bi duruma

ThsN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweaki deneyen var mi? Xarold’tan indirdim aktif olmasına rağmen çalışmıyor. Baska tweaklerle çakışıyor olabilir mi?

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Tweaki deneyen var mi? Xarold’tan indirdim aktif olmasına rağmen çalışmıyor. Baska tweaklerle çakışıyor olabilir mi?
Farklı bir repodan deneyin yine olmuyorsa büyük ihtimalle crackli çalışmıyordur.

Burakoz211

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yorumunuz için teşekkür ederim
Hocam crackliler çalışmıyor hiçbiri denedm ben hackyouiphone ayarlara bile gelmiyor xarold geliyor ama çalışmıyor
Mesaj düzenlendi:

Tabi oled ekranlar için daha hoş duracağı kesin :) Yine de güzel bir performans alınacağını düşünüyorum
Hocam ben satın aldım baya uğraştım yükledim iyi güzelde sürekli güncelleme var diyor yapıyorum gene güncelleme sürekli aynı hiç değişmiyor ve whatsapp instagram pp olayı çalışmıyor bir bilginiz var mı ?

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam crackliler çalışmıyor hiçbiri denedm ben hackyouiphone ayarlara bile gelmiyor xarold geliyor ama çalışmıyor
Mesaj düzenlendi:

Hocam ben satın aldım baya uğraştım yükledim iyi güzelde sürekli güncelleme var diyor yapıyorum gene güncelleme sürekli aynı hiç değişmiyor ve whatsapp instagram pp olayı çalışmıyor bir bilginiz var mı ?
Web sitesinden giriş yaptıktan sonra güncelliyorsunuz değil mi?

Burakoz211

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Web sitesinden giriş yaptıktan sonra güncelliyorsunuz değil mi?

Ya şuan 2-3 kez güncelleyince düzeldi eve gieiş yapınca yaptım fakat şuan şöyle bir sorun var bütün pluginleri yükledim fakat sadece instagram fotoları gözüküyor bildirimde

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ya şuan 2-3 kez güncelleyince düzeldi eve gieiş yapınca yaptım fakat şuan şöyle bir sorun var bütün pluginleri yükledim fakat sadece instagram fotoları gözüküyor bildirimde
Bazen bildirmlerde fotoğraflar gözükmüyor evet sanırım arkaplanda kapatınca uygulamaları okumuyor

Burakoz211

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bazen bildirmlerde fotoğraflar gözükmüyor evet sanırım arkaplanda kapatınca uygulamaları okumuyor

Yani her türlü denedim ama çalışmadı eğer sadece bende öyle değilse tamam ama şuana kadar hiç çalışmadı instagram kapalı olsada fotolar geliyor ama whatsapp be snap hiçbir zaman gelmiyor

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yani her türlü denedim ama çalışmadı eğer sadece bende öyle değilse tamam ama şuana kadar hiç çalışmadı instagram kapalı olsada fotolar geliyor ama whatsapp be snap hiçbir zaman gelmiyor
Bende arada gelmiyor fotoğraflar o kadar çoğu zaman geliyor

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Peki benim yapabileceğim bir şey var mı biliyormusunuz bende hala çalışmıyor
Yani ben hiç bi ayarı ellemedim ve sadece tweakleri kurdum, yaptığım hiç bir şey yok hepsini ve tweak i kaldırıp tekrar kurun bence 1.0.3 sürüm olacak tweak

Burakoz211

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yani ben hiç bi ayarı ellemedim ve sadece tweakleri kurdum, yaptığım hiç bir şey yok hepsini ve tweak i kaldırıp tekrar kurun bence 1.0.3 sürüm olacak tweak

Şuan bendeki 1.0.4 sürümü bende hepsini kurdum hatta kaldırıp tekrar kurdum tek instagram plugini çalışıyor

Tips
Tips
Üst Alt