Neler yeni

Sesi Yükseltemiyorum

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sınırlamalar da kapalı müzik ayarlarım da aşağıdaki gibi her nedense ses sınırı var yüklediğim bir tweak de yok ses ile ilgili telefonu kapatıp açsam düzelecek gibi ama jailbreak de gitsin istemiyorum hücresel veri ile aktif edemiyorum electrayı
3DC0B431-898F-49A6-A952-94DF3A44758F.png9CF7D229-86EA-4D54-96F2-B79D8417C73C.png

Cihaz
6s
Sürüm
11.3.1

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sınırlamalar da kapalı müzik ayarlarım da aşağıdaki gibi her nedense ses sınırı var yüklediğim bir tweak de yok ses ile ilgili telefonu kapatıp açsam düzelecek gibi ama jailbreak de gitsin istemiyorum hücresel veri ile aktif edemiyorum electrayı
Ekli dosyayı görüntüle 10829Ekli dosyayı görüntüle 10830
İlla ses ile ilgili bir tweak etkileyecek diye birşey yok herhangi bir tweak etkileyebilir....i cleanerdan tüm tweakleri devre dışı bırak.bak eger normal ise hersey sonra tweakleri tek tek devreye sokup dene...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tweak ile alakası yok.iOs 9 ve iOs 10 kronik sorunu bu.Arada bendede oluyor.Çözümünü kaç senedir bulamadım.Arabaya bluetooth ile bağlayıp kapatınca düzeliyor bazen.İlk jb kaybetmemin sebebiydi bu olay :/

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweak ile alakası yok.iOs 9 ve iOs 10 kronik sorunu bu.Arada bendede oluyor.Çözümünü kaç senedir bulamadım.Arabaya bluetooth ile bağlayıp kapatınca düzeliyor bazen.İlk jb kaybetmemin sebebiydi bu olay :/
Ben ios 11 deyim kendi kendine düzeldi nedense ses fulleniyor artık

Satan22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Farkli bir muzik player uygulamasi yukleyin. Ornek olarak tuneshell appstorda simdi varmi bilmiyorum. Tum muzikleri applemuzukteki gibi goruyo. Ordan herhangi bir muzik acin sesi yukseltin duzelir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt